Резултати от 1 до 5 от общо 5

Пуканки при Криейтив лайв 5.1???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #1

    Пуканки при Криейтив лайв 5.1???

    Уин98се кламат 400 196 рам радеон9100 Уестърн диджитъл 40гб лайв 5.1 драйвери от оригиналния диск.Това е машината.Гадно пукане което дразни и няма строго определен период на появяване.Мисля че имаше решение някъде из форума но така и не го открих с търсачката:-(( Благодаря

    предварително за направените предложения.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Пуканки при Криейтив лайв 5.1???

    Да, имаше тема за пукане в тонколоните, но там проблема беше ясен и се търсеше решение. При теб обаче случая е друг. Опитай се да опишеш нещата по-подробно. От всички колонки ли се чува или само от една? Има ли някаква периодичност или е съвсем случайно? Има ли го при не натоварен компютър? (когато всичко е приспано)

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #3

    Пуканки при Криейтив лайв 5.1???

    Абе човек, от три месеца висиш в листата ми очакващ

    авторизация(Ай си кю) и не мога да те сваря онлайн!!! Кажи ми в каква часова зона си дa пробвам да те засека.Или си си сменил кюто??? Очаквам да се обадиш или да пратиш съобщение във форума.Има много неща за които да говорим(помниш GPS темата мисля:-))) (Не съм с колони а със слушалки, но когато записвам от лайва на касета пуканките са си там)

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Пуканки при Криейтив лайв 5.1???

    ICQто ми е 6896581 и съм почти винаги Он-лайн. В БГ съм[:D]

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #5

    Пуканки при Криейтив лайв 5.1???

    Е па точно това е кюто което съм аднал.Хвърли едно око да не си ме набутал в игнор листа???? 146420890 е мойто кю.Чакам си авторизацията:-))))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе