Резултати от 1 до 5 от общо 5

Help za speakers

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    19
    #1

    Help za speakers

    Znachi imam Creative SB Live Value i iskam da si kupq hubawi kolonki do kym 180-200 leva Kakwi da sa te i otkude da gi kupq po wyzmojnost bez DDS?




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #2

    Help za speakers

    Vzemi si nesto na Creative - ima edni ne im znam modela 4erni sa sas 4 satelita + 1Sub - jak zvuk a mislja 4e i tsenata ne bese pove4e ot 200



    Ddimitrov

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    19
    #3

    Help za speakers

    Ami blagodaria no nqkoi moje li da mi kaje tochno kakuw model na creative e i otkude da si go kupq






  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #4

    Help za speakers

    Be gledah na saita na Creative tva za koeto ti govorja e FPS 1800 viz kade go prodavat - porovi po firmite.

    Ima FPS 1600 vav Leader ama tija sa kofti firma a i pisat 4e bil 4eren a toi na saita na Creative si e bjal.

    Ta toja 4ernija i to to4no FPS 1800 sam go vizdal i 4uval v magazin koito si e mnogo goljamo pomestenie i si vadese super zvuk a predstavi si kakvo ste stane kato go pusnes v staja.

    Ina4e az samija imam http://csw.creative.com/products/pcworks/ i si vadi super zvuk.Predi okolo godina struvaha 100 Dm v Germany i to s mesnoto DDS koeto oba4e e 16%.

    Taka 4e i da ne si vzemes to4no FPS1800 a nesto po leko pak ste si dovolen stiga da ne si HiFi maniak. Ako si takav Bose ili nesto ot roda a i s taja saund karta deto ja imas njama smisal ot takiva nesta.

    No da ne se minavas da si vzemas Teac ili nesto drugo Creative - Cambridge Soundworks sa si na nivo - edna poznata si bese vzela Teac i to po skap model ot moja a ne mozese da se pohvali s koi znae kakav zvuk t.e. ne prevazhozdase moite i to pti polozenie 4e neinite struvaha s 50Dm pove4e.



    Edited by - Mitko744 на 18/12/2001 15:50:13

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    19
    #5

    Help za speakers

    Blagodaria na wsichki Wzeh si Creative DTT2200 i nachaloto na January she si smenq Live-a sys Audigy )




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Luxeon Speakers - качество?
    От perlsite във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 100
    Последно: 08-07-05, 21:28
  2. digital input 5.1 speakers
    От hardcore във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-04, 14:50
  3. Bratia THX e standarta za PC speakers!!!
    От BobyTT във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 28
    Последно: 20-04-03, 13:03
  4. Speakers?
    От SEAL във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 15-09-02, 23:14
  5. Audio speakers
    От Lamia във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 21
    Последно: 27-02-01, 08:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе