Страница 1 от 7 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 101

Luxeon Speakers - качество?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    110
    #1

    Luxeon Speakers - качество?

    В момента съм се заинатил да си купя Speakers Luxeon LogicFox J5.1 20W+5x10W with Remote Control. Крайната цена е около $80. Вероятно най ми харесват 2 неща: цената и remote control-а []

    Общата изходна мощност е "прилична", но възникват няколко въпроса:

    1. Speakers Luxeon LogicFox изобщо стават ли за използване (качество)?

    2. Разумна ли е тази цена, леко надута заради remote control-а.. или тази "джаджа" е излишна и за подобна сума да се вземе Speakers Luxeon LogicFox T5.1 30W+5x15W без Remote Control, но с 35W по-голяма изходна мощност.

    Да има някой с един от 2та варианта? Изобщо някой да ми каже чесно и обективно мнението си за Luxeon?

    Btw. цената не е никак без значение и не бих дал 100-200 и повече $ без бой [:D]

    Благодаря Ви in advance.. както се казва []

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #2

    Luxeon Speakers - качество?

    Готен избора ти е сведен само до един модел LogicFox W5.1

    Малко и да се обоснова .

    Конкурентните фирми като Криейтиф и Херкулес въобще не могат да се сравняват Luxeon по-качество и сила на звука вервай ми .

    LogicFox Т5.1 -много бъгави колонки прихващат радио и други смущения.

    W5.1 са най-добрите щото фронт спиикарите са дву канални имат изходи да ги ползваш и като двд система баса е маса голям и силен и общо взето са на светлинни години от Т5.1 вземай без да се двуомиш(също имат изход чрез който слушаш с 5те колони дори и саунд картата ти да не поодържа 5+1).

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #3

    Luxeon Speakers - качество?

    Аве Zygot, къде във Варна се продават, нали ма знаеш, че и аз искам да си взема такива. Аде до писане и вземиси тури едно ICQ, че да може да те намира човек, а не да пише по форумите глупости. [:D]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    110
    #4

    Luxeon Speakers - качество?

    Няма спор, че LogicFox W5.1 е един от най-добрите им продукти...за $100... но както споменах ресурсите са ограничени..ако трябваше да купувам само Speakers и sound card...щях да избера най-доброто... Още по-лошото е че никъде неможеш да се измъкнеш(?) без ДДС.. и така W5.1 става $120 крайна цена []

    В момента използвам един вече поустарял Philips (20W) с един стар Creative 128 и се чудей дали това чудо: Speakers Luxeon LogicFox J5.1 20W+5x10W with Remote Control ще е "значителен" напредък?

    Още нещо любопитно..оказава се че J5.1 тежи 25кг (LogicFox W5.1 е 21кг).. предполагам че ще да е от дистанционното...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #5

    Luxeon Speakers - качество?

    Щом не ти достигат парите няма какво да се чудиш вземай LogicFox J5.1 .

    Обаче в сайта на Luxeon вече са се усетили че W5.1 са към 2пъти по мошни от Т5.1 и са ги писали 50+5х20!!!

    А за килограмите ми те LX-V998H ги водят 25кг какво да си говорим .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    110
    #6

    Luxeon Speakers - качество?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Обаче в сайта на Luxeon вече са се усетили че W5.1 са към 2пъти по мошни от Т5.1 и са ги писали 50+5х20!!!

    <div align="right">оргинално мнение на Zygot</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Предполагам, че говориш за W5.1H а не за W5.1?

    Иначе така ще се получи... J5.1 ще е поне на първо време... и едно Audigy... Ти в крайна сметка с какъв sound си?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #7

    Luxeon Speakers - качество?

    Аз ли ,не питай .

    Вграденияяя .

    Ама нямам и намерение да го сменям , щото много разходи в последно време (ядене, пиене диско и др.).



    Хм преди 2месеца в сайта на Luxeon бяха писали W5.1 като 50+5x20 ама имали значение и без това не са и 10реални вата .




  10. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #8

    Luxeon Speakers - качество?

    Abe kakvi sa teia piece of shit koloni be?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #9

    Luxeon Speakers - качество?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Abe kakvi sa teia piece of shit koloni be?



    <div align="right">оргинално мнение на BobyTT</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Тва са колони не мишки(LOGITECH) които свирят пък дори и с THX сертификат

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #10

    Luxeon Speakers - качество?

    e vervai mi , az predpochitam takiva MISHKI ... shtoto kato zasviriat i cialata mi kushta se trese

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #11

    Luxeon Speakers - качество?

    i ne govorime za niakakvi si izmisleni watove 40+60+148+56= na 4 истински ватта а говоря за реални 400W

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #12

    Luxeon Speakers - качество?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> i ne govorime za niakakvi si izmisleni watove 40+60+148+56= na 4 истински ватта а говоря за реални 400W



    <div align="right">оргинално мнение на BobyTT</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Айде, айде..... пак се почна с глупостите........ дай малко по-сериозно, ако обичаш.....



    Пък и не всеки може да си купи GW FX/1600Ultra, уважавай малко от малко и другите, по-бедните....

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #13

    Luxeon Speakers - качество?

    OK Mollov , ne se zajadam , ama watovete koito kazvat teia proizvoditeli istinki li sa ili ne?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #14

    Luxeon Speakers - качество?

    BobyTT, ми да ти кажа, вчера и аз търсих инфо за тях и ето на сега адреса http://www.luxeon.ru/products/multimedia/6412.html. МИ според това което виждам са яки, но докато не го чуя как дрънкат не си ги копувам.[:D]

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #15

    Luxeon Speakers - качество?

    Сигурно са много хубави не знам , като си ги купите ще ми кажете ако съм сбъркал моля да ме извините , веднага ще си продам МИШКАТА и ще си купя и аз такива

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 7 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. digital input 5.1 speakers
    От hardcore във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-04, 14:50
  2. Bratia THX e standarta za PC speakers!!!
    От BobyTT във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 28
    Последно: 20-04-03, 13:03
  3. Speakers?
    От SEAL във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 15-09-02, 23:14
  4. Help za speakers
    От Fireman във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 20-12-01, 16:01
  5. Audio speakers
    От Lamia във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 21
    Последно: 27-02-01, 08:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе