Резултати от 1 до 2 от общо 2

HELP:SB-live

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    19
    #1

    HELP:SB-live

    naskoro si zeh nova sound carta SB-live.Zna4i kazah 4e iskam 5.1 a te me vrutnaha i mi dadoha SB live model 4870 koito mi se struva 4e ne e 5.1 a e 4.0 kanalen.Ima digital out i si mislia moje li puk samo prez SPDF da izkarva 5.1.Naskoro vidiah edna tema v foruma na data.bg 4e moje softwerno da se napravi SB live 5.1 ot vsi4ki SB-live koito sa s su6tia procesor EMU10k1-ngf.Zna4i moita na vun6en vid e absoliutno su6tata kato SB-live 5.1 samo 4e kato vklu4a subwoofer/center v digital out (ot tam bi triabvalo da izliza 3-tiq stereo kanal v analogov rejim na kartata)nqma nikakuv zvuk.

    pomagaite ako razbirate i poznavate modela SB-live 4870

    THANKS

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    HELP:SB-live

    Roko2002, няма да тане твойта, освен ако не си вземеш Creativ колонки!!! Понеже така са решили от Креатив, само с техни продукти да имаш 5+1 канален звук на всички LIVE карти. Ако си вземеш Audigy там това го няма, но трябва да дадеш още толкова $$ колкот за тази. Това е ман, лошо че са те прекарали така от фирмата, но или са се направили на ударени там или наистина не знаят(лично за мен, са скрили от теб какви проблеми можеш да имаш с нея). Трябвало е първо да прочетеш малко из нета, но не се коркай.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Live WEB Cam
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 29-12-04, 19:10
  2. Live дистрибуция
    От The Mask във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 21-12-04, 12:16
  3. help za creative live 5.1
    От batcho във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-03, 22:51
  4. razlikata mejdu Live Player 5.1 I Live Digital 5.1
    От did във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 06-07-03, 16:34
  5. Creative Live 5.1
    От saint056a във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 15-09-02, 15:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе