Резултати от 1 до 4 от общо 4

проблем с видеодрайвери

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    11
    #1

    проблем с видеодрайвери

    Значи, проблема е следния: имам FX 5600XT, в момента съм с драйвери версия 5.6.7.2 от 24.03.2004 и всичко е то4но. Клоквам я до 350/550. Когато обаче сложа по-нови драивери и я клокна, се получава спад в производителността от над 50%!!! Невероятно но факт! Пробвал съм различни драйвери(включително и последната бета версия forceware от 1.10.2004) но само с 5.6.7.2 картата се държи нормално. За клокване използвам скритите настройки в самите драйвери, които отключвам или с Riva Tuner или с Forceware coolbits. В момента съм с WindowsXP SP2, като положението беше същото и на Server 2003. Имате ли представа какъв може да е проблема?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #2

    проблем с видеодрайвери

    Твоят проблем се казва АА[:D]

    При някои 5600 и най вече 5900 си седи влкючен по подразбиране,въпреки опцийката ОФФ,чрез рижа тунера се коригира лесно,погледни си в настройките на алайъсинга!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    проблем с видеодрайвери

    Mollov каза е с 66.70 се държи перфектно , пробвах с тях ама 98-та ми не подържа всички Дефекти на картата

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    43
    #4

    проблем с видеодрайвери

    Ами 66.72 са най-добри за мене.[:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте видеодрайвери
    От glowndark във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 22-08-09, 22:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе