Резултати от 1 до 5 от общо 5

Ge Force 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    1
    #1

    Ge Force 4

    Здравейте,купих си GeForce4 mx s TV out,но не мофа да си изкарам видео сигнал!Всичко друго излиза,дори субтитрите вьрвят като пусна филм,но видео сигнал - няма! молиа помогнете ми

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Ge Force 4

    Display Properties -> Settings -> Advanced -> GeForce4 -> Overlay Controls -> Full Scree Device - тук трябва да ти е посочен телевизора

    Виж дали е така, ако да, пиши ще мислим друго решение

  4. Sto
    Sto е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    2
    #3

    Ge Force 4

    Здравеите,

    аз също имам 3dforce 4 mx 440 sdl,работеше си добре-гледах филми със субтитри на телевизора но ми се наложи да си преинсталирам Windows-a и от тогава немога да си настроя видеокартата.Минах през същия проблем-само звук и субтитри, но след проба-грешка ровичкане в настроиката успях да изпратя картина(незнам точно как на телевизора но без субтитри.Пробвах много варианти но все неуспешни.Ако някои знае как да си пусна и сувтитрите,моля нека да ми каже как.Използвам BSplayer. Благодаря предварително.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    54
    #4

    Ge Force 4

    Десен бутон върху BSPlayer --> Options --> Preferences... --> Subtitles --> Draw subtitles to Ovarlay surface трябва да е влкючено

  6. Sto
    Sto е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    2
    #5

    Ge Force 4

    Благодаря много,

    Всичко си работи както трябва.Немислех че проблема е в настроиката на БС плеера, но се оказа точно така.Благодаря още веднъж.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ge-Force 5200
    От kik0 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 20-11-03, 17:55
  2. ge force 4
    От vasko във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 19
    Последно: 29-07-02, 21:31
  3. Delta Force 4???????
    От janko във форум ИГРИ
    Отговори: 13
    Последно: 09-07-02, 13:26
  4. Ge force 2 mx
    От Bonew във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 11-07-01, 12:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе