Резултати от 1 до 6 от общо 6

TV tuner Chronos TPI8PSb02P

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    2
    #1

    TV tuner Chronos TPI8PSb02P

    Имам проблем с тунера ми, който е модел Chronos TPI8PSb02P Conexant Fusion 878A. Когато го инсталирам на Windows XP плеъра забива при стартирането. Някой може ли да ми помогне за това?

  2.  
     
  3. silverfox
    Guest
    #2

    Re: TV tuner Chronos TPI8PSb02P

    Пък аз имам проблем с колата VW Passat 1991 1.8CL . Като завъртя ключа и не пали. "Някой може ли да ми помогне за това?"

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    2
    #3

    Re: TV tuner Chronos TPI8PSb02P

    Виж сега, не искам да се заяждам с никой, така че ако обичаш... вземи да се гръмнеш! Този проблем не е от моя windows, става на всички XP-та, на които се инсталира! Пробвал съм го на десетки компютри, най-различни конфигурации, все едно и също! Свалих един плеър, нещо от сорта на KTV, но той пък не намери нито един канал. Проблема не е в кабела, защото си включих телевизора към него и си даваше перфектна картина. А на теб като не ти пали колата вземи да караш колело като мен. По-здравословно е и предпазва от затлъстяване от постоянното седене пред монитора и волана. А и не замърсява толкова въздуха, плюс това не вдига шум!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #4

    Re: TV tuner Chronos TPI8PSb02P

    След такъв отговор какво ли има да се пише в темата, но не мога да спя сега, че да убия малко време...
    Norway, много писане, ама пак никакво инфо!
    Проблем като твоя е редно да бъде поставен така:
    Информация за:
    - модела тунер, дъно, версия на БИОС, процесор, видео, как са свързани "кабеляците" към тунера и дали са клокнати процесора, паметта или видето;
    - версията на ОС, на драйверите за тунера, дъното и видеото и версията на DirectX (ако ОС е М$-ска);
    - версиите на софтуера, имащ отношение към тунера: програмата към него, кодеците, кепчъра или тази за преглед на канали от 3-ти производител;
    - при какви действия какво става или не става.
    Ако горната информация е предоставена, хора патили си с тунери могат много, много по-лесно да ти отговорят и да ти помогнат, отколкото да хвърлят боб или да лъскат кристалното кълбо. А не ти да ги пращаш да се гръмнат!
    Ами че кой ще ти помогне бе, готин?!? И колкото и да не ти се вярва, пътвите 2 поста в темата няколко пъти ги прочетох, дават една и съща информация - с нещо конкретно има някакъв проблем. "-Докторе, боли ме! -Кое? -Не знам, нали си доктор, кажи!" -твоята ситуация е същата!

    Е, накрая и нещо баш по твоето питане - чипсета на тунерати е любим на няколко производители на софтуер (че и на драйвери за него), така, че е много голяма вероятността да ти се реши проблема! Но ей тъй, между другото, би ли ми посочил линк към страницата на тунера ти?

  6. silverfox
    Guest
    #5

    Re: TV tuner Chronos TPI8PSb02P

    Това можеше да го напишеш в началото. Какво искаш - да ти каже някой "пробва ли го на друг комп - да", "пробва ли с друг Windows -да" ... "Не искам да се заяждам с никой, така че ако обичаш... вземи да си гръмнеш" тунера. Но все пак ще те питам - с едни и същи драйвери ли го мъчиш?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re: TV tuner Chronos TPI8PSb02P

    http://free.hit.bg/mrtechno/BtInstaller.exe - драйвери за тунер за winxp
    http://free.hit.bg/mrtechno/DScaler310exe.zip - най-добрия плеър за тв тунер

    ако и с това не стане - забрави за тунера

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. TV tuner CHRONOS Video Shuttle II
    От spooooky във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 28-04-06, 21:07
  2. Продавам тунер Chronos Video Shuttle II
    От alligator във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 04-04-06, 11:53
  3. Tv tuner
    От flipz във форум Общ - хардуер
    Отговори: 21
    Последно: 19-11-05, 20:23
  4. Tv Tuner
    От get във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 03-12-04, 14:23
  5. Chronos digital camera
    От some_fuchkin_user във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 13-10-03, 17:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе