Резултати от 1 до 2 от общо 2

проблем с mp3 creative ZEN nano plus

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    31
    #1

    проблем с mp3 creative ZEN nano plus

    Здравейте, та въпросчето ми е следното как мога да оправя следния проблем. Като го пусна въпросното плеърче на радио ми изписва честотите като стерео, но малко станции ги вади стерео. На какво се дължи това примерно аз слушам БГ радио на 91.90 то почти през цялото време е моно, но ми пише стерео а като извадя слушалките си изписва, че е моно вече ???
    Много ви моля кажете ми как да подържа стереото. Тествал съм го с програмки но си вади на повечето станции моно и ако му се смени софтуера дали има шанс да се оправи.
    Предварително ви благодаря за отговорите

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #2

    Re: проблем с mp3 creative ZEN nano plus

    Не знам лек за твоята болка, но мога да ти кажа че 90 процента от мп3 плейърите с радио ползват слушалките за антена, с цел компактност.Това обяснява защо като извадиш слушалките не приемаш стерео.Така се получава със всеки приемник при лошо качество на стерео сигнала. Опитай на високо, открито място с пряка видимост към предавателните антени(ако знаеш къде са). От друга страна ти по какво съдиш че е моно? Само едната слушалка ли чуваш ?????

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 28-06-13, 02:08
  2. Creative проблем!
    От TonyB във форум Тонколони
    Отговори: 5
    Последно: 30-03-11, 22:22
  3. Creative SB 5.1 Live ПРОБЛЕМ
    От De4ev във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 07-01-05, 00:29
  4. Проблем с Creative ES1371,ES1373
    От Nedko във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 16-10-04, 22:17
  5. проблем с Creative Sb live
    От MAKAPOB във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 11-09-04, 19:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе