Резултати от 1 до 3 от общо 3

Creative SB 5.1 Live ПРОБЛЕМ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    69
    #1

    Creative SB 5.1 Live ПРОБЛЕМ

    Хора моля ви помагайте...

    Имам Creative SB 5.1 Live! Series, Driver version 5.12.4.296. Първоначално като я инсталирах центъра ми не свиреше, при теста на говорителите казва, че всичко е ОК! Реших да преинсталирам драйвера - и се получи следното - свири ми само subwoofer-a и задните кокони! При теста отново дава че при центъра всичко е ОК, но предна дясна и предна лява не се чуват!!! Пробвах да сваля драйвери от сайта на creative обаче при инсталацията на въпросните драйвери ми излиза съобщение "Setup could not detect any Sound Blaster Audio Card on your system"!! Дръпнах си и алтернативни драйвери - kxdrv3536 (някакви руски - http://kxproject.lugosoft.com/index.php?skip=1) след инсталацията им обаче не чувам никакъв звук, каквито и настройки да будам, четох и FAQ в сайта им - никакъв резултат!!

    Вече незнам какво да правя!!!

    PLS HELP![V]



    P.S. Чудих се дали тук е мястото на тази тема, но в крайна сметка я пост-нах тука, моля за извинение ако съм сгрешил.

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Creative SB 5.1 Live ПРОБЛЕМ

    Аз ползвам този пакет LiveDrvUni-Pack(ENG).exe и нямам никакви проблеми. Със Sound Blaster Live Value съм. Имам приятел който е със Sound Blaster Live 5.1 и ползва също този пакет. Ако решиш да го слагаш, първо деинсталирай всичко което си слагал до момента като драйвери и софтуер за звуковата карта.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    69
    #3

    Creative SB 5.1 Live ПРОБЛЕМ

    Имам го обаче ми вади "Setup could not detect any Sound Blaster Audio Card on your system", което е доста странно! [V] Естествено първо деинсталирах всичко...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Creative live 5.1
    От smart_bastard във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 06-12-04, 16:53
  2. проблем с Creative Sb live
    От MAKAPOB във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 11-09-04, 19:48
  3. help za creative live 5.1
    От batcho във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-03, 21:51
  4. creative inspire 6700&SB live 5.1-проблем
    От fenixsz във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 16
    Последно: 25-11-02, 20:30
  5. Creative Live 5.1
    От saint056a във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 15-09-02, 14:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе