Резултати от 1 до 2 от общо 2

Премахване защитата при клок на ориг.драйвери на видеото?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #1

    Премахване защитата при клок на ориг.драйвери на видеото?

    Бях чел една тема че може да се махне защитата на оригиналните драйвери със Рива тунер но тъй или иначе не можа да се получи,може ли да ми кажете как да махна защитата на драйверите,видеото е ГБ Радеон 9550,ще кажете не се занимавай с това а пробвай някои каталист или омега,да но със оригиналните драйвери и със АТТ ми дава по голям потенциал за клок за разлика със моднатите незнам защо се получава така,със тези новите драйвери при намирането на стойности на МАКС със АТТ видеото увисва по бързо ето стойностите 393/490 докато със оригиналните 421/524 да не би да идват много съвременни теа.Или предложете някой моднат драйвер[от времето на радеон 9550] за да пробвам.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: Премахване защитата при клок на ориг.драйвери на видеото?

    Radeon SOftmod
    тези драйвери ти трябват , но те се ползват само след флаш с друг биос на картата
    тогава вече можеш да издуеш твоята9550 ( флашваш я с 9600 биос - подходящ ) и клока ти става 350/400 - 450 /600

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Компресора работи 5-6 сек и защитата го изключва
    От rutaro във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 18-03-10, 08:00
  2. Защитата на дигиталната музика пада
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 05-04-07, 22:49
  3. Как да включа защитата
    От izwerga във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 03-11-04, 10:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе