Резултати от 1 до 9 от общо 9

Tv-in Help

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    28
    #1

    Tv-in Help

    Zna4i imam Asus Geforce3 deluxe s tv-in, s dva prehodnika vklu4vam antenata oba4e kato pusna AsusLive mi pi6e 4e driverite mi ne podyrjat tv-in.Probvah s po4ti vsi4ki driveri na Asus no ni6to ne stava.Kakyv moje da e problema?




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    58
    #2

    Tv-in Help

    samo lud za vruzvane moje da vkara v composite ili s-video vhodovete antena ili kabelna TV



    toia vhod deto ti pishe video in si e imenno za video signal, a ne za moduliran takuv, vkarai v nego signal ot video ( tam kudeto pishe video out na videoto ) i shte imash rezultat




  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Tv-in Help

    he he - e bravo be horata davat po 70 $ za TV capture a ti iskash s Geforce 3 televiziq da gledash. Ako videoto ti ima tuner, toest e nqkoi po-luskav model hakni antenata v nego i posle pusni ot videoto kum kartata signal i mislq 4e si4ko ste e O.K. pone pri edin moi priatel beshe taka. Cqlata ideq e 4e na video kartata nqmash tuner i tova e.




  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    28
    #4

    Tv-in Help

    imam tuner na video cartata,no ne6to ne shvanah tova za videoto







    Edited by - Destroyer333 на 11/05/2002 13:54:25

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    128
    #5

    Tv-in Help

    Ако модела наистина е Asus Geforce3 Deluxe, той НЯМА ТВ тунер, така че по твоя начин не можеш да гледаш ТВ на компютъра. Както пишат и другите по-горе, можеш към video-in да следните източници на видеосигнал: телевизор, видеоплейър или камера и да ги гледаш или да ги записваш.



    I'll be back!

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    28
    #6

    Tv-in Help

    Spored device manager-a imam Asus WDM TVtuner,no kakto i da,e kak da vklu4a televizora v tv-in-a?




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #7

    Tv-in Help

    Za da vzeme6 video ot TV-to (Video-to ...) trjabva da ima6 composite video out (tova sa tezi s obiknovenite 4in4ove) ili SCART (tova e goljamata pravoygylna, e ne to4no de, buxa s mnogo pinove).

    1.Ako ima6 composite e jasno - samo gi svyrzva6.

    2.Ako ste polzva6 SCART ste ti trjabva prehodnik ot SCART za composite, no tam vnimavai ima zna4enie dali e za out ili in, trjabva ti SCART out.

    Tova e samo za videoto, ako iska6 i zvuk ste ti trjabva dopylnitelen kabel ot TV-to (Video, kamera...) do Line In na zvukovata karta.



    P.s. Ne znam dali kartata ti e s composite ili S-video vhod. Ako ima6 S-video (krugla buxa s njakolko pina), stom e Delux, ste trjabva da ima6 prehodnik ot S-video kym composite.




  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    28
    #8

    Tv-in Help

    Svyrzah go kym video out-a na videoto ama pak mi dava onova syob6etenie za driver-a






  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #9

    Tv-in Help

    Da ne si se podvel po videoto. To i na moeto video pi6e Video out, ama tova (pri men pone) e izhoda ot videoto za modoliranija signal kum TV-to.

    Tam trjabva da ima6 tri ednakvi byksi, edna za Video Out i dve za Audio Out.

    Ako vse pak si gi svyrzal pravilno ne moga pove4e da pomogna za driver-te, zastoto ja njamam tazi karta.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе