Резултати от 1 до 5 от общо 5

проблем с драйвера на атито ми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    214
    #1

    проблем с драйвера на атито ми

    на лаптопа съм с радеонче мобилити х1600, но тегля драйвера от сайта на ати и ми дава, че не е съвместим с хардуера? някой знае ли, кой е най-новия драйваер за тази видео карта?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #2

    Re: проблем с драйвера на атито ми

    Не би било зле да споделиш все пак какъв ти е лаптопа и с каква ОС е. Ако е с Windows XP Professional/Home Edition, този ли драйвер пробва: http://ati.amd.com/support/drivers/xp/mobility-xp.html

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Re: проблем с драйвера на атито ми

    Carcass къде видя драйвер там?
    Ясно е написано, че това е "Validation utility to determine if Catalyst Mobility™ is compatible with your system and download the driver." И вероятно същото това туулче му съобщава, че драйвера не е за неговата карта [Според ATI].

    А и обществена тайна е, че специално за преносимите компютри ATI не предлага поддръжка на сайта си. Препоръчва проблемите да се отнасят до производителя на желязото. Драйверите също от там.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #4

    Re: проблем с драйвера на атито ми

    Malone, прав си никаде ги няма, моя грешка. Въобще не съм обърнал внимание, че пише Installation Verification Software.

  6. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #5

    Re: проблем с драйвера на атито ми


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Прпблем с драйвера за VGA
    От kras1970 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 30-06-05, 18:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе