Резултати от 1 до 10 от общо 10

Помощ за видеокарта

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    10
    #1

    Помощ за видеокарта

    Здравейте, трябва ми помощ купих си кабел dvi към hdmi , включих го към компютъра и не иска да тръгне на телевизора нищто
    освен самото начало на зареждане на windows. Видеокартата е стара nVidia 4MX440 да не би от нея да не мога да подкарам нормално tv-то . Благодаря предварително.




  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: Помощ за видеокарта

    С кой драйвер си на видеокартата ? Разреши ли Dual View (или Clone) ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    34
    #3

    Re: Помощ за видеокарта

    И при мен с оригиналните драйвери на GeForce 6200 не се виждаше ТВ-то с кабел DVI-HDMI. Сложих новите драйвери от сайта на nVidia и всичко се оправи.
    Днес пък реших да си взема нова карта 8600GT 256MB DDR3. Неприятно се изненадах като видях че ми е изчезнал DualView режима. Сега имам само Clone. Някакви идеи?

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re: Помощ за видеокарта

    @kanchev , пробвай да преинсталираш драйвера. Предполагам, че това ще ти реши проблема.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    10
    #5

    Re: Помощ за видеокарта

    Благодаря за отговорите, но сложих уж нови драйвери и голямо борене пусна сигнал като втори монитор и го направих на видеото tv hdmi и като направи на монитора и телевизора само един правоъгълник и не иска със рестарт многократно вадене кабели та сега пиша под save mode

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    34
    #6

    Re: Помощ за видеокарта

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    @kanchev , пробвай да преинсталираш драйвера. Предполагам, че това ще ти реши проблема.
    Не става stenly, преди да пиша тук направих следното: инсталирах си драйверите от диска на новата 6800GT. Като видях че нямам DualView сложих най-новите от сайта на nVIDIA. И с тях е същото.
    Съмнявам се в производителя на видеокартата: Zotac, не бях ги чувал, осъмних се още като я взимах, 160 кинта с ДДС. Дали не съм взел калпава карта??

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Re: Помощ за видеокарта

    Цитат Първоначално публикувано от kanchev
    Не става stenly, преди да пиша тук направих следното: инсталирах си драйверите от диска на новата 6800GT. Като видях че нямам DualView сложих най-новите от сайта на nVIDIA. И с тях е същото.
    Във никакъв случай не слагай най-новите защото правят проблеми със по-старите видеокарти. Мисля, че правилният драйвер беше 86.хх детонатора. Позабравил съм вече точният номер.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    34
    #8

    Re: Помощ за видеокарта

    С новите съм от няколко часа, не виждам ядове, освен споменатия недостатък по-горе. А откъде да намеря този 86.хх ?

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Re: Помощ за видеокарта

    по спомени последните драйвери имаха проблеми с TVOut както и намалена производителност в игрите при по-старите видеокарти, изчакай до утре да проверя на служебният си комп. за точният номер и ще ги намерим.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    10
    #10

    Re: Помощ за видеокарта

    Най накрая тръгна, изтеглих драйвери за mx4 серията направих настройките на clone и на max резолюцията на монитора . Насича но поне се изкефих на HD .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. видеокарта
    От get във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 04-01-13, 20:17
  2. ЯКА видеокарта АТИ
    От get във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 13-02-12, 11:56
  3. видеокарта
    От get във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 26-01-12, 16:56
  4. Помощ при избор на видеокарта...
    От uBo във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 16-03-08, 11:05
  5. Коя видеокарта ?
    От WarLord във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 26
    Последно: 26-09-03, 01:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе