Резултати от 1 до 9 от общо 9

Vapros za izbor na tonkoloni

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    62
    #1

    Vapros za izbor na tonkoloni

    Sega az imam nqkakva tapa zvukova karta koqta mi e na dunoto kakto i nqkakvi super oligofrenski tonkoloni...

    6te si vzema nai-veroqtno SB live 5.1

    no za tonkolonite tam se kolebaq m/u creative inspire 5.1 5300

    ili da si vzema nqkakav osilvatel na staro s tonkolni i tova nqkade za okolko 200-250 lv. Prosto ne znam 4uval sam 4e multimediinite tonkoloni ne vadqt takav zvuk kakavavto mogat da vqdqt tezi za systimi i dr. podobni, btw. moje i da se laja...

    Molq kajete koi e po dobriq variant i

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #2

    Vapros za izbor na tonkoloni

    За около 130$ можеш да си вземеш Creative 6.1 6700 колоните - вервай ми, направо бутат носещата стена у нас тия дни []



    20W Center, 5x8W Satelites, 25W Subwoofer.... ЛУДНИЦА!



    Обемен звук, както се казва - из цялата стая все звук където и да отидеш []

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    62
    #3

    Vapros za izbor na tonkoloni

    ami to ot tova se nujdaq e man, basi trqbva da se poraztrarsq iz stara zagora baq, za da gi potrarsq i ne6to i az gi zabelqzah 4e sa izlezle tez koloni no misleh 4e sa mnoo pari. Da te popitam zadaljitelno li trqbva da ima6 audigy 2 za da ti varvi kato orata



    Drugiq mi varqnt e moje bi nqkoi be6e kazal vav starite temi 2x jamo po 150 lv ot metro sas star osilvatel, no oba4e kato znam 4e moqta staq e malko detska 4m na 4m nqkade ne mi trqbvat vaob6te zverove kato se ima i na predvid 4e sam v panelen blok



    Ta tez 6700 kade gi ima



    ups sorry za drugiq post ako moje da bade iztrit "za tonkolonite"

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #4

    Vapros za izbor na tonkoloni

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by fenixsz



    Ta tez 6700 kade gi ima



    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Предлагат се от MOST Computers...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    62
    #5

    Vapros za izbor na tonkoloni

    mda, 6te otida ostavi 4e i bqh si pora4al 5300+sb live oba4e qvno nqmat i v nali4nost i v sofiq i nemojaha da mi q dokarat i utre naprao otivam i si pora4vam drugite, taman i nqma da davam na novo kaparo sled kato ne sam si vlel o6te za starata pora4ka

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    346
    #6

    Vapros za izbor na tonkoloni

    Az sum si haresal za Rear + Sub - Hercues 2.1 v ASBIS za $36

    za front ima uredba Sony i prosto mi triabvat za igri i filmi.

    2x10w + sub 20W.Tezi dni she gi vzema i sha potormozia komshiite.[]

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    62
    #7

    Vapros za izbor na tonkoloni

    Iskam da popitam kak varvqt creative 6700 sas SB live 5.1, za6toto kam nego sam se naso4il, sas live-a na 5.1 li 6te varvqt tonkolonite.



    Prosto za6toto cenite na audigy 2 sa o6te mnogo mnogo visoki, po natatuk sigorno 6te si vzema audigy2 ama sego o6te nqma da e bade

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    346
    #8

    Vapros za izbor na tonkoloni

    Dnes si vzeh Hercules XPS2.1 2x10W Sateliti + 30W sub .

    svirat naistina no ne sa tova koeto ochakvah moze bi vse pak shte se zamislia za

    hubavi koloni s usilvatel , tezi stavat za office dori za tova sa mnogo got,no

    za vkushti .... ne.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    62
    #9

    Vapros za izbor na tonkoloni

    az si pora4ah dnes creative inspire 6.1 6700 s SB live 5.1, malko nqma da izpolzam 6-kanalniq zvuk no kato padne malko audigy 2 6a si q zema.



    za hi-fi tonkolonite s usilvatel naistina sa po-dobriq izbor sigorno no ne i za panelen blok kadeto nemoje6 da se pokefi6 svobodno, ako bqh v ka6ta vednagi4eski 6tqh da pomislq za dobri tonkoloni s usilvatel no ne to dori da si v tuhlen blok moje bi 6te e po-dobre no v panela vsqko ne6to se 4uva. Prosto ne6ta kom6iite da me psuvat zadeto nemogat da spqt

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ПРЕМЕСТЕНО: PRODAVAM TONKOLONI
    От Vanquished във форум Тонколони
    Отговори: 0
    Последно: 05-08-11, 10:27
  2. Izbor na nov TFT
    От yuko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 03-03-05, 08:56
  3. Izbor CPU i MB
    От lilos във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 24-08-03, 14:51
  4. Pomognete kakvi tonkoloni da si vzema
    От Ying Yang във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 07-08-03, 16:10
  5. WinAmp+MP3 music i 5.1 tonkoloni
    От Raicon във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 22-06-03, 18:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе