Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Най-добрата Geforce карта на цена до 100$

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #16

    Най-добрата Geforce карта на цена до 100$

    <font size="4">BobyTT</font id="size4"> ,ASUS GF4TI 4200 по-слаба от 9500про дрън дрън .

    По-евтина ,по-САВМЕСТИМА ,по-О/С и със същата производителност

    АБЕ по-ДОБРИЯ избор ....................ЗА МЕН [:D]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #17

    Най-добрата Geforce карта на цена до 100$

    Боби,както ти казах вчера по ИСК,токлова карти съм тествал,че ти надали толкова хляб си изял през живота си,и не само нашите ментаци:поне 50 ББА съм тествал,дори имал ако се счита внасянето

    Аз няма да си купя Ати засега,причините са по горе:докато МС со праи конзолите с НВИДИЯ чипове познай ДХ за кой ше е оптимизиран?За кой си правят игрите хората?За Ати ли?колко промоционални игри за Ати си виждал?Сори и да има 1-2,другото е морето НВИДИЯ...при положение че съм си поръчал 9900 за 310$ мерси от Ати,ползвай си ги

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #18

    Най-добрата Geforce карта на цена до 100$

    Мдааа, така си е... Nvidia пуснаха Cg - рай за програмистите, всичко сега се оптимизира за NVIDIA. Нещата може да се променят но няма да е скоро.

    Да не говорим кой специално ще направи някои неща да не вървят добре на ATI (за съжаление M$, както много точно каза Dpetrov).


  5. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #19

    Най-добрата Geforce карта на цена до 100$

    Abe Mitak , ti kakvo si mislish che az polzvam mentaci li , ne znam dali razbra veche sum v US i si kupuvam pich vsichko KAKTO TRIABVA DA BUDE ATI ATI A NE ATI , neshto si , a az dosta hliab sum izial da ti kaja , Mойе да се оптимизира за Нвидия сигурно , за момента, обаче Радеон9700ПРО е най-доброто пич това е , а че ниякой си е накупил Нвидий ОК , знаеш аз бях голям фен на Нвидия обаче не ми казвай че Ти4200 е по-добро от мойта карта щото звучи смешно имал съм и Ти4200 е НЕ МОЖЕШ ДА МИ КАЖЕШ ЧЕ Е ПО-ДОБРА ДОРИ И ОТ 9500про , Аз не знам какво си стествал , ама аз с каквото играя е НОМЕР ЕДНО!

    ВОВА Е айде нека да не е по-добра АЗ НАЛИ СЪМ ГИ ИМАЛ И ДВЕТЕ МОЛЯ ТИ СЕ нека мислиме РЕАЛИСТИЧНО а не кой какво има в момента , Плюс това Митак , аз немаркова карта не съм имал никога ако става за въпрос ... ама ви разбирам , и аз бях така преди да опитам НАИСТИНА ДОБРИТЕ КАРТИ , знаеш Митак когато щях да взимам онаиа Ти4600 от тебе , ОК бях НАДЪХАН ГеФорец обаче , аз не отричам когато има нещо по-добро... врено може да ми е кофти ама кво да правя , а относно конзолите на майкрософт , Митак стига гръмки изказвания , просто темата се превърна в нещо смешно Ама айде... нека направиме така





    ЗАЯВЯВАМ ЧЕ СЪМ БЕЗКРАЙНО РАЗОЧАРОВАН ОТ АТИ ОСОБЕННО ОТ 9700Про още утре ще изтичам да го сменя с Ти4200 ) хахаха

    както и да е , някой е накупил ГФве и трябва да ги продаваааа е нека купуват баламурниците...

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #20

    Най-добрата Geforce карта на цена до 100$

    <font size="3">BobyTT</font id="size3">,сагласен сам че 9700про е по-добър от 4200 ама не забравяи и ценовата разлика [] ,за някои хора ПАРИТЕ са ВАЖНИ !!!! Два пъти по-скапата 9700про дали е два пъти по-производителна от о/с 4200 ???

    Нас ни интересува съотношението цена/производителност да е в РЕАЛНИ граници []

    Аз съм го казвал и пак ще го кажа "Че разликата между 150 ФПС и 200 ФПС не е РАЗЛИКА !! " Между 50 и 100 съм сагласен !

    ДА не спорим повече !!! Всеки ще си остане с карата която си е КУПИЛ [][:D]



    P.S. И аз сам пробвал доста карти, НО 9700про не съм ,само до 9500про /иначе имам следните карти в момента [] GF2mx200 ,GF2mx400 ,GF2TI ,GF3TI200 ,GF3TI500 ,GF4mx440 ,GF4TI 4200 ,ATI 9100 / Маи трябва да поразчистя след месец !!![:D][:D][:D]


  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #21

    Най-добрата Geforce карта на цена до 100$

    Знам бре Боби,знам:искренно се радвам за теб наистина,в САЩ е истината...аз безуспешно(засега) се опитвам да си къпя зелена катра..ма нещо все не става...тия хора шо не ми искат парите незнам



    Най накрая ше си взема 2 годишна виза и квото ще да става

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #22

    Най-добрата Geforce карта на цена до 100$

    Mitak , govorili sme za tova... abe gadno negadno , hubavo nehubavo...za sujalenie e po-hubabvo ot Bg

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #23

    Най-добрата Geforce карта на цена до 100$

    Абе почвам да се чудя дали пък е толкоз хубаво ...

    Носталгия ли ме налегна, що ли, ма не ми харесва чак толкоз вече ...[B)]

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    169
    #24

    Най-добрата Geforce карта на цена до 100$

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><font size="3">BobyTT</font id="size3">,сагласен сам че 9700про е по-добър от 4200 ама не забравяи и ценовата разлика [] ,за някои хора ПАРИТЕ са ВАЖНИ !!!! Два пъти по-скапата 9700про дали е два пъти по-производителна от о/с 4200 ???

    Нас ни интересува съотношението цена/производителност да е в РЕАЛНИ граници []

    <div align="right">оргинално мнение на Vova</div id="right"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Абе какви са тези кръчмарски сметки , по същата логика какво става като се оверклокне Р9700Pro?, със сигурност е по от която и да е 4xxxx без значение на колко mhz се тътри ...плюс това нищо не казваш по въпроса за АА и АФ тук определено фамилията 4xxxx е доста назад!!!! [:D]






  12. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #25

    Най-добрата Geforce карта на цена до 100$

    Нищто не казвам защото НЕ ги ползвам [] ,а пак и не вярвам да О/С много 9700про [] Все пак говоря за СЕБЕ си [][:D]


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. По-добрата карта за лаптоп.
    От Emil88 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 17-04-12, 17:12
  2. по добрата видео карта
    От niksan76 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 05-01-05, 12:06
  3. най-добрата карта за Counter Strike
    От MAKAPOB във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 12
    Последно: 17-03-04, 11:32
  4. Най - добрата видео карта до 70$
    От HayMaker във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 14
    Последно: 06-02-02, 18:26
  5. Най-добрата i-net карта
    От Psycho във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 20-04-01, 22:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе