Резултати от 1 до 3 от общо 3

Функцията Twin view

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    3
    #1

    Функцията Twin view

    С прогрмата Tvtool филмите вървят добре. Единствения ми проблем обаче е че когато гледам филма не мога да използвам компютъра. Знам че чрез функцията Twin view решава въпроса но в настройките на картата функциите за телевизора не са активни активно е само " Analog monitor " останалите опции (мисля че беше "PAL " и някакви други за телевизора не са активни). Въпроса ми е къде бъркам, включил съм режим Clone активирал съм и двата монитора какво още трябва да се направи ? Благодаря.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    74
    #2

    Функцията Twin view

    Я ми обясни по подробно как така не можеш да ползваш компютъра ? Искаш да глеадаш филм на телевизора и на компютъра да работиш така ли ?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #3

    Функцията Twin view

    Влизаш в properties, settings на видео картата, имаш NView display mode, отдолу имаш падащо меню в което избираш NView display 2:TV N/Pal. После device settings, select output device и правиш настройките.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 17-12-14, 17:40
  2. Използване на Skype функцията на Sony KDL-32EX650
    От Vince3989 във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 22-06-12, 20:38
  3. Отговори: 0
    Последно: 18-07-10, 12:20
  4. Тълкуване на Функцията SaveSetting
    От midjis във форум Програмиране
    Отговори: 4
    Последно: 28-07-07, 17:53
  5. Twin peaks
    От BIZZART във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 22-02-05, 11:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе