Резултати от 1 до 9 от общо 9

Проблем с драйверите за NVidia Sound Storm

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    107
    #1

    Проблем с драйверите за NVidia Sound Storm

    С дъно Epox 8RDA+ съм и имам някакъв сериозен проблем с Звуковата карта.Инсталирах драйверите и под 98 и ХР а и на двете първона4ално не тръгват.След още две три преинсталации тръгват като Само УинАмп2.8 пуска музиката както трябва.Под игри ми сече зверски освен ако не задам звука да е на най-ниско качество.Дори му дадох софтуерна емулация.Тогава се оправи оба4е проблема за някои игри си остава.[xx(]

    Някои да знае какво става???

    Или да има подходящи драйвери които да оправят проблема??

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #2

    Проблем с драйверите за NVidia Sound Storm

    Аз зат'ва разкрах тия SOUNDSTORMи и си взех Аудижи.Толкова бъгави бяха драйверите че .......



    Май има някакви драйввери по-новички: http://www.nforcershq.com/forum/ там търси в DRIVERS.Aбе там има всичко свързано с NFORCE.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    107
    #3

    Проблем с драйверите за NVidia Sound Storm

    Da sus sigurnost shte probwam po novite draiveri.Samo da namerq ot kude da gi drupna...

    Нямам интернет в къщи.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #4

    Проблем с драйверите за NVidia Sound Storm

    Излезнали са нови официални НФОРСЕ 1 и 2 драйвери.По-добре тях изтегли.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    281
    #5

    Проблем с драйверите за NVidia Sound Storm

    V ponedelbik gi ima6 draiverite!



    blagodarenie na lightmaster

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #6

    Проблем с драйверите за NVidia Sound Storm

    Ъммм, то хубо ама сега гледам 4е още по-нови са излезли.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #7

    Проблем с драйверите за NVidia Sound Storm

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">С дъно Epox 8RDA+ съм и имам някакъв сериозен проблем с Звуковата карта.Инсталирах драйверите и под 98 и ХР а и на двете първона4ално не тръгват.След още две три преинсталации тръгват като Само УинАмп2.8 пуска музиката както трябва.Под игри ми сече зверски освен ако не задам звука да е на най-ниско качество.Дори му дадох софтуерна емулация.Тогава се оправи оба4е проблема за някои игри си остава.[xx(]

    Някои да знае какво става???

    Или да има подходящи драйвери които да оправят проблема??



    <div align="right">оргинално мнение на BlackBLOOD</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Т'ва с драйверите от диска ли става? Много странно....



    досега съм пускал поне 4-5 бройки 8RDA+ и никакви такива проблеми не съм срещал.... под XP сигурен ли си, че инсталацията е перфектна и си качил SP1?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    107
    #8

    Проблем с драйверите за NVidia Sound Storm

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">С дъно Epox 8RDA+ съм и имам някакъв сериозен проблем с Звуковата карта.Инсталирах драйверите и под 98 и ХР а и на двете първона4ално не тръгват.След още две три преинсталации тръгват като Само УинАмп2.8 пуска музиката както трябва.Под игри ми сече зверски освен ако не задам звука да е на най-ниско качество.Дори му дадох софтуерна емулация.Тогава се оправи оба4е проблема за някои игри си остава.[xx(]

    Някои да знае какво става???

    Или да има подходящи драйвери които да оправят проблема??



    <div align="right">оргинално мнение на BlackBLOOD</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Т'ва с драйверите от диска ли става? Много странно....



    досега съм пускал поне 4-5 бройки 8RDA+ и никакви такива проблеми не съм срещал.... под XP сигурен ли си, че инсталацията е перфектна и си качил SP1?



    <div align="right">оргинално мнение на Mollov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Mollov za 2 sedmici 4 puti smenqh XP i 5 98se(tova go pravih dokato se mu4eh ad hakna videokartata si) i na nito edna ot instalaciite ne vurvqha kakto trqbva.

    Problema stoi osnovno v igri kato GTA, IGI2 ,warcraft3 kudeto driverite vobshte ne ba4kat pravilno.GTA kato i pusna na nai neka4estveniq zvuk se4e kato luda na 1024*768(bez AA) a kato pusna 3d sound napravo umira! Na vsi4ko otgore toy pone da vurveshe kakto trqbva ami i samiq sound nasi4a....

    Ne znam.Vsi4ko e instalnato kato trqbva.Nqma konflikti.

    Interesnoto e 4e kato gi instalna za pruv put driverite mi izpisva 4e ne sa instalnati pravilno i vobshte nqmam zvuk.Pri povtornata insalaciq(vse s driverite ot diska) zvuka se opravq i moga da slusham MP3 i drugi po elementarni raboti...

    Ne znam ama problema e seriozen.

    Sled 2 dena shte imam oshte edna 8RDA+ disk i driveri i shte probvam i tqh...

    samo dano da ne e neshto v kartata...


  11. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    281
    #9

    Проблем с драйверите за NVidia Sound Storm

    Ka4i si sp1 na xp-to i 6e se oprai.Ama vzemi go instal nanovo

    i s tia virus4ita format ni go!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Sound проблем!!
    От jorkata_lud във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 22-02-08, 16:04
  2. Проблеми с драйверите на RIVA TNT2 M64
    От varbancho във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 23-11-03, 20:58
  3. Колко е добър NVidia Sound Storm????
    От Mitko744 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 02-06-03, 23:29
  4. Кои са драйверите за Радеон 9100
    От emo_4400 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 24-02-03, 12:38
  5. Коя версия на Detonator драйверите е най-подходяща
    От Ivory® във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 15
    Последно: 12-01-01, 14:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе