Резултати от 1 до 4 от общо 4

webcam

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    1
    #1

    webcam

    Здравейте! имам web камера /и инсталационен диск към нея/,която съм инсталирала,излиза ми прозорица в който би трябвало да се видя,но нещо не е както трябва,защото не се виждам и въпросният прозорец не е активен,моля помогнете ми и ми кажете от 'A до Я' какво и как да направя.Монитора ми е малко стар,може ли това да е проблема,тъй като за камерата се искат min. 16 bit. , а аз имам по-малко.Блягодаря предварително и на всички []

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #2

    webcam

    Ами кажи модела на камерата. Ако монитора ти е с по-малко о 65000 цвята (16-бита) е възможно и това да е проблем. сигурна ли си , че монитора не поддъжа повече (макар наистина да си зависи от видеокартата).

    Много са навързани нещата цветове-монитор-видеокарта. И в случая - важни

    Все пак кажи марката и модела на камерата.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    webcam

    Монитора ти със сигурност иам повече от 65000 цвятя. Виж видеокартата може да няма но и това ме съмнява, защото дори и със 1Мб рам да е ще потдържа 16 милиона цвята на 640х480.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    webcam

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by ely_love


    Здравейте! имам web камера /и инсталационен диск към нея/,която съм инсталирала,излиза ми прозорица в който би трябвало да се видя,но нещо не е както трябва,защото не се виждам и въпросният прозорец не е активен,моля помогнете ми и ми кажете от 'A до Я' какво и как да направя.Монитора ми е малко стар,може ли това да е проблема,тъй като за камерата се искат min. 16 bit. , а аз имам по-малко.Блягодаря предварително и на всички []

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">Добре де, кажи калко цвята си задал от драйвера на видеокартата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Skype and webcam
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 27-03-08, 20:42
  2. софтуер за webcam
    От dark във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 04-02-06, 22:14
  3. Problpem s Webcam
    От SkA7er във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-03-05, 22:10
  4. webcam
    От stevebg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 16-05-04, 19:01
  5. Коя webcam да си взема?
    От bucho във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 30-03-03, 15:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе