Резултати от 1 до 4 от общо 4

Savage 3D+TV out+WinME?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #1

    Savage 3D+TV out+WinME?

    Здравейте!

    Някой да има опит с TV out на Savage 3D под WinME? Успях да го пусна с S3Tweak, но не получих кой знае какъв образ, а и цялата система PC - TV е доста бъгава и нестабилна.

    Ще бъда благодарен за споделени идеи по въпроса.

    Поздрави!




  2.  
     
  3. DIL
    DIL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    138
    #2

    Savage 3D+TV out+WinME?

    ползвах преди време такава, но нямах чак такива проблеми.

    може бе защото и монтирах вентилатор и се охлаждаше добре.

    но пък успях да изкарам само черно бяло изображение на TV

    и затова определено беше виновна картата (жълто изпълнение).

    пробвай с драйвери на Fachman





    --------===========*==========-----------

    u are wellcome @ http://makak.search.bg/

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #3

    Savage 3D+TV out+WinME?

    Май S3Tweak е единствения начин да го пуснеш. За Savage3D не знам но в Win2K и XP S3Tweak е единствения начин да ползваш Savage2000 TV-Out, така че работата е общо взето все същата само че Savage3D не замазва в TV-Out, докато Savage2K го прави. Винаги махай кабела от TV-Out-а преди да рестартираш компютъра и го слагаш само когато ти е стартиран Windows и то когато ще ползваш TV-Out-а.



    Kiril 'Dreamer' Георгиев

    HardwareBG Форум Модератор

    http://www.hardwarebg.com

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #4

    Savage 3D+TV out+WinME?

    Здрасти пак!

    Значи, да поясня малко. Драйверите ми са последните на Fachman, но не съм сигурен, че са най-добрите за работа с TV out(?). След като си поиграх още малко, успях да постигна горе-долу добър образ, но на система NTSC-Japan (така е най-качествен). Обаче сега има следните дефекти:

    1. Размерът на образа излиза извън пределите на TV-екрана и не може да се коригира.

    2. Цветовете са много далече от тези на монитора и въпреки всичките ми старания с настройките не се доближиха много (знам, че това е телевизор, а не монитор и т.н. и т.н., но разликата е като между стар руски цветен телевизор и Sony Trinitron).

    3. Образът на монитора при включен TV out, се свива и измества (това пък защо?), а при изключване на TV out-а се оправя.

    Dreamer, за съжаление моя Savage 3D замазва яко при Win - desktop например:-(, направо почти не се четат надписите на иконите, но при гледане на филм това го няма. Кабелът трябва да е включен при стартиране, иначе изобщо не намира TV-то (това го препоръчва и Fachman за Savage 3D).

    Бях чел някъде из интернет по-рано за някакви промени в регистрите на Win, които се правят за TV out, но не помня къде:-(. Някой не знае ли такъв адрес?

    Поздрави!




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Стари Detonator-и, WinMe и o/c
    От FearMe във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 01-05-04, 02:32
  2. HELP-Домашна мрежа от 2 PC под WinME
    От New във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 03-01-03, 20:55
  3. Zada4ka za WinMe
    От Ot-men във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 09-05-02, 15:34
  4. Търся crack за Bleem 1.5 за WinMe
    От FearMe във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 29-01-01, 15:48
  5. Пукане на Creative, който и да е, под WinME
    От DaveMF във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 12
    Последно: 03-01-01, 18:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе