Резултати от 1 до 5 от общо 5

препоръчайте ми модел на Luxeon

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    2
    #1

    препоръчайте ми модел на Luxeon

    Моля да ми препоръчате модел на колони 5.1 Luxeon на цена около 100 долара кои са най добри . И от коя фирма могат да се закупят

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1
    #2

    препоръчайте ми модел на Luxeon

    Ами аз имам W5.1 на Луьеон и бих казал, че сам доста доволен от тях за цена от 65 $ са супер. Жносител Торин www.torin.bg

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    88
    #3

    препоръчайте ми модел на Luxeon

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами аз имам W5.1 на Луьеон и бих казал, че сам доста доволен от тях за цена от 65 $ са супер. Жносител Торин www.torin.bg



    <div align="right">оргинално мнение на BlackL</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    По цени на торин W5.1 e 114$ без ддс. Нещо си объркал или модела, който имаш или цената на колоните.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    3
    #4

    препоръчайте ми модел на Luxeon

    Препоръчвам ти модела Т5.1 на Luxeon. Цената му е около 61 долара без ДДС. Можеш да ги закупиш от почти всяка фирма. Jar Computer, Smart Systems....



    Ето ти линк към производителя и конкретния модел:

    <font color="pink">http://www.luxeonav.com/en/5.1/t5.1.htm</font id="pink">



    И имай в предвид, че когато си взех такива колконки, на кутията пише налко по-нови данни за колонките. Може би са по-нова серия от същия модел и са по красиви на външен вид, и са 2000W PMPO.

    Заслужават си, няма да останеш разочарован.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #5

    препоръчайте ми модел на Luxeon

    V Smart predi mesec W 5.1 mi izliazoha ~214Lv. total. Drugade niamashe nikude, daje i v Torin. Tam bachkat s Evro. Kolonkite sa mnogo dobri, kabelite sa dulgi, zvuka i moshtnostta za predostatuchni za staia, dori hol. Vzemai gi, samo iskai da chuesh woofera, che da ne go vrushtash posle. moia beshe precakan, ama go smeniha bez mnogo vuprosi...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля препоръчайте ми марка/модел добър фотоапарат
    От Hrissy във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 03-07-10, 09:21
  2. Препоръчайте евтин модел TV 26"
    От roki999 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 15-06-09, 15:26
  3. Препоръчайте модел LCD SAMSUNG ?
    От cecko24 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 23-01-08, 13:38
  4. Препоръчайте 20"-22" модел TFT LCD
    От MomoSat във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 28-11-07, 16:44
  5. Luxeon - FAQ/Review
    От perlsite във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 31
    Последно: 01-03-04, 17:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе