Резултати от 1 до 5 от общо 5

A7N8X-X problem s NV Utility

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    12
    #1

    A7N8X-X problem s NV Utility

    Imam problem s podkarvaneto na NVidia Audio Utility Control Panel. Dava mi 4e draiverite za Audioto ne sa NVidia.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    14
    #2

    A7N8X-X problem s NV Utility

    az imam sa6toto dano i ekvalaizera vseki pat se reset-va a pak sam mu dal eneble ;a za tvoia problem kaji mi koia revizia ti e danoto?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    12
    #3

    A7N8X-X problem s NV Utility

    na men vaob6te ne mi izkarva panela kadeto se izbira kolko kolko koloni skvalaizera i tem podobni. Raboti kato 5.1 ama bez nastroiki e mnogo gadno. BIOS-a e ver 06 ima i 07 ama pi6e 4e obravia nqkakvi raboti s pameti corasir i za tova ne sam ga slagal. Ti s kakav Windows si az sam slojil XP 2002 i ne znam dali ne e ot nego problema.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #4

    A7N8X-X problem s NV Utility

    Момчета вашето дъно въобще няма NVidia саунд. Мисля. че беше Realtek АС'97 и затова не тръгва. Погледнете какъв е чипа на дъното и си смъкнете драйверите за него от производителя.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    12
    #5

    A7N8X-X problem s NV Utility

    Ako dancov ima NV Audio Utility za6to i pri mri da ne tragne. Ne e li malko glupavo da se instalira, ot draiverite na danoto, ne6to koeto ne tragva. audio kodeka naistina e realtek 650 ama nali i nego trqbwa da se upravliva ot draiverite na NVIDIA. Probwah s draiverite na Realtek ... tragvat ama sa gadni i zvuka e po gaden i mnogo bedni nastroiki abe mazalo .... 6te smeq XP-ti i dano tragne ... Vaprosa mi be6e dali nekoi s tova dane e puskal tova Utility. Ako e teka i az ste go slija [}]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Universal Imaging Utility v3.0.0.9
    От Lazy Dog във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 31-10-06, 17:54
  2. Razlika mejdu ASUS A7N8x i ASUS A7N8x-Deluxe
    От Krass във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 23-09-03, 16:35
  3. PROBLEM S DANO ASUS A7N8X-X
    От Jordan_KN във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 07-09-03, 18:44
  4. A7N8X DELUXE & A7N8X
    От spoofer във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 19-02-03, 02:22
  5. Geforce tweak utility
    От MANIAK във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 13-05-02, 00:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе