Резултати от 1 до 5 от общо 5

TV-out през skrat???????????

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    4
    #1

    TV-out през skrat???????????

    Толкова приказки,така и не разбрах има ли такава видео карта с RGB изход.

    И ако има,коя предлага най добро качество?

    Вече се замислям,дали един филипс 737,или "kiss" да не си купя въпреки че и там много противоречиви мнения се дават.Пак и тоя kiss,никои не казва каква марка,и от каде може да се купи.

    На мен специално ми трябва заради тв аут,на игри не играя.

    Телевизора ми 32 инча,и ми се ще да гледам divx филми с оптимално качество,а незнам какво да направя.

    Моля ви осветлете ме по въпроса.Благодаря ви

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #2

    TV-out през skrat???????????

    Vsqka videokarta ima RGB izhod. Tova e izhoda, kam koito se svarzva monitora. Ima karti, koito sa s po 2 takiva izhoda (za vrazka na 2 monitora ednovremenno). Ako televizora ti podarza RGB Vhod, mozesh direktno da svarzesh tezi izhodi. Ako ne ti poddarza, ste se nalozi da si tarsish videokarta s TV OUT i s konverter za SCART da vkarash signal v TElevizora. V parviq slu4ai televizora raboti na rezim RGB (malko po-dobar kato ka4estvo) a v drugiq, v rezim na AV-1.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #3

    TV-out през skrat???????????

    Eдва ли има такъв вход (не ми се спори относно правилността на RGBto и другите неща... ;-)) за това по същество:

    АКО ТЕЛЕВИЗОРА ТИ ИМА ВХОД С-ВИДЕО(Прилича на пс-2 куплунга(на мишката ти например)) СИ ВЗЕМАШ КАРТА СЪС С-ВИДЕО ИЗХОД КАКВИТО СА И ПОВЕЧЕТО НА ПАЗАРА. АКО ИМАШ САМО СКАРТ КУПЛУНГ ЩЕ ТИ ТРЯБВА ПРЕХОДНИК ИЛИ НАПРАВО КАБЕЛ С-ВИДЕО КЪМ СКАРТ. АКО ИМАШ САМО RCA ВХОД(с малко по ниско качество от С-видео) ЩЕ ТИ ТРЯБВА ПРЕХОДНИК С-ВИДЕО КЪМ RCA ИЛИ КАБЕЛ!!!

    Всички тези работки се продават по магазините. Така че взимай една видеокарта с с-видео изход, необходимите преходници и дерзай. И без това друга трудно ще намериш:-))) Мисля че бях пределно ясен и обясних всичко на достъпен език, но ако все пак има още нещо, моля.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #4

    TV-out през skrat???????????

    Забравих да ти кажа, че колкото и голям да ти е телевизора не можеш да очакваш кой знае какво качество от тв аута на видеокартата и мисля(но не съм сигурен), да не може да работи на повече от 50 60 херца рефреш в най добрия случай на презредова развивка, т.е. помисли за очите си:-)

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    TV-out през skrat???????????

    Оффффффффф

    лесно е да си го направиш и сам



    на теб ти трябват две жички да запоиш в "еврожака"

    на крак 19 е сигнала , на 21 е масата

    айде бегай да поиш

    ( ако не си ме разбрал - на Q-to )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. MKV през USB на 32LD420 ?
    От vinnie1 във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 01-02-11, 08:30
  2. ftp_connect през php?
    От georgiev_85 във форум Програмиране
    Отговори: 14
    Последно: 10-08-09, 05:30
  3. Интернет през VPN
    От parazit във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 30-07-09, 17:55
  4. Миризма през SMS
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-05, 21:47
  5. CS 1.5 през ICS
    От DEFILER във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 01-03-04, 15:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе