Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Foxman
    Guest
    #1

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    Nqkoi moge li da mi kage koq ot dvete karti e po dobra i koq da si kypq Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiogy2,parvata mi q davat za 80$ i e svansahen panel.

    Mersi predvaritelno na vsi4ki []

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    Foxman, Херкулес са много яка фирма, но не съм виждал техни звукови карти в работа, затова ми послушай съвета от МОСТ си вземи АУДИДЖИ 2 бълк, т.е. ОЕМ версията за 75 $ и като му сложиш ДДС стават 90$ или там някъде. Много работи съм изчел за Херкулес ФОРТИЗМО предните модели на звуковите им карти, хвалеха ги, но КРЕАТИВ си е КРЕАТИВ. Поне винаги ще може да се смени ако на тази и има нещо, а после и по лесно ще се продаде [] !!!

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #3

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    Az sum s Hercules DigiFire 7.1, pitai ako iskash neshto... Nyamam pogled v/u Audigy.

  5. Foxman
    Guest
    #4

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    Kolko pari q vze i ot kade i s vanshen panel li?

    kakav i e chipa : C-mediq li e?

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #5

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    Ami nyama vunshen panel, kartata e s chip Cirrus Logic SoundFusion CS4624, nikakva CMedia... Tova e karta za 100 Evro, kakva CMedia shte slozhat [8D]...

    Kartata ima 4 analogovi izhoda: Tzentralni koloni, Zadni, Center+SubWoofer-a i 7-ma i 8-ma dopalnitelni za postigane na 7.1 zvuk. Ima Line in/mic (kade bez nego) [] Midi/game port koito e otdelno ot kartata i zaema oshte edno myasto otzad na kutiyata... Ima optichen izhod i oshte 3 Fireware port-a. Kakto vizhdash natupkana e s ekstri, drug e vuprosa che zasega ne izpolzvam nikoya ot tyah... Planiram da si kupya Creative 7700 i MiniDisk player, no shte vidya koga shte e...

    Otnosno poddurzhanite zvukovi efekti v igrite: Sensaura based 3D positional Audio with support for Microsoft DirectSound 3D, EAX 1.0 i EAX 2.0 (novite Creative-ki ako ne se luzha podurzhat veche i EAX 4.0, drug e vuprosa che oshte nyama igri, koito da poddurzhat, ako ne se luzha, poveche ot EAX 2.0), A3D 1.0, I3DL2, MacroFX, MultiDrive, ZoomFX, EnvironmentFX

    Estestveno ima i Dolby Surround, Dolby Digital i Dolby Digital EX...

    Osnovnata harakteristika na Hercules kartite e che vadyat mogust i zdrav bass! Mozhe bi izostava ot Creative (Hercules sa si konservativni i izpolzvaniyat ot tyah zvukov chip CS4624 e veche dosta star) po otnoshenie na muzikalnite inovatzii, no kato funktionalnost sa nai-dobroto za parite si...

    Abe da ne bi da stava duma za 6.1 Game Theater? http://europe.hercules.com/showpage.php?p=8&b=0&f=1

    5.1 e dosta star model na Hercules

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    110
    #6

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    Predi vreme i pred men stoeshe tozi vypros, no precenih che Audigy 2 e po-dobro reshenie ot nqkoq karta na Hercules. Prichinite sa mnogo, kato nai-vajnite razbira se che Creative dviji prakticheski pazara na sound kartite.. taka naprimer spomenavaniqt EAX 4 e software-no dostypen za vsichki Audigy 2 carti (ne samo za novite ZS).

    Poddryjkata na EAX 3 veche e zabelejitelna, da ne govorim che razlikata mevdu EAX 2 i EAX 3 e ot tuk do nebeto

    Vsichko tova e svyrzano s ideqta che si kupuvash zvukovata karta s cel domashno polzvane (razbirai za vsichko s izkluchenie na profesionalno pravene na muzika). T.e. ako shte slushash muzika (mp3) ili pyk polzvash karta za gamer-ski celi.. prosto e nai-dobroto za tezi 90-na dolara :-))

    Tyi che vzimai Audigy-to i ne mu misli vyobshte :-)

    Ne che ima nqkakyv problem da q polzvash za profesionalni celi.. naprotiv.. dori tova (creative snd cartite) sa nai-izpolzvanite ot PC maniacite... no vyrhovite modeli na Hercules znam che se predlagat s po-dobyr software za pravene na muzika... no vsichko tova ne e absolutno nikakyv dovod za priatska bulgaria [:D][:D][]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #7

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    Ako iskash kachestvo na zvuka - Audigy, ako iskash funktzii i udobstvo - Hercules-a [:D] Lichno az ti preporuchvam Audigy-to, sled kato sum pritezhatel na Hercules mislya che tova govori dostatuchno. Ne, ne si misli che Herculesa e losha karta, ne sum suzhalyaval i za moment che ya vzeh, prosto sa konservativni i izostavat s novite tehnologii v zvuka

  10. Foxman
    Guest
    #8

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    Mersi za pomoshta mislq 4e shte vzema Creativkata vse pak,no pak ima dilema dali da E OBIKNOVENATA 2 ili da e platinium ednata e 85$ a drugata 128$ ne govorq za EX koqto e kam 250 nqmam vazmognost da dam tolkova . oshte vednag vi blagodarq za pomoshta [:D]

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    5
    #9

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    ot KUNTUROV na Rakovska... vutre raboti moia priatelka she tursish BUBETO..

    ima HERCULES ima si4ko tam... i SBta kvoto se setish

    az sum ot 2 dni s Audigy2 i sum adski dovolen

    no za speakers ne sum reshil

    vzeh si Creative Inspire 5500 Digital s Remote i Dolby Digital Decoder

    no iskam da mi kajete za Luxeon w5.1 mnenie, zashtoto sum se navil na LUXEON 5.1 s remote pak...

    koi modeli imat i t.n.

    poveche info

    thanks in advance

    ako moje na maila mi pratete info ?!

    thanks





    2 mnenite za dr tema pak za LUXEON 5.1

    (molia vi se mi pratete na maila..

    kbt@abv.bg

    info za modelite na LUXEON 5+1 speakers kolkoto se moje poveche info... zashoto sum v goliama dilmea

    s SB Audigy2 sum koeto si struva pari..

    i si zeh Crative Inspire 5500 Digital za nad 200$ no neshto kuca ...

    moga da gi vurna

    i da si zema na LUXEON zashtoto mn me zaintriguva tazi tema v foruma.. i mneniata za W5.1 i dali e s remote controler

    zashtoto kum Creative 5500 imam Dolby Digital Decoder s Remote i sumati oshte gluposti kum nego...

    no taka i ne mi trugvat neshtata ot decodera.. abe mn neshta sa...

    ama niama znachenie



    pitam specialno za LUXEON 5+1 i ako mojete da mi pratite na maila i web adresa na LUXEON shtoto ne go znam i ne moga da go nameria

    poneje sega vlizam za 1 put tuka... e po dobre da mi dadete infoto na maila zashotot edvali she mi ostane vreme prez sedmicata da vleza pak...



    THANKS IN ADVANCED !!!





    NIKO )

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    110
    #10

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    Pich, razlika mevdu "obiknovennite" Audigy 2 i Platinium e "0" (stava duma za Platinium 2-kata)... razbirai go tova.. che Platiniuma ima vynshen panel.. i oshte malko bezpolezni jakove.. i ako nqma da pravish neshto mnogo specialno (ne se zanimavash sys pravene na muzika) to Audigy 2 e po-dobroto..prosoto zashtoto e po-evtino Razbira se ako si vzemesh Retail versiq.. poluchavash i poveche software... inache software-no AND hardware-no sa napylno syvmestimi... A ako mi govorish za Platinium (koito e upgrade-a na Audigy 1-tata).. to kato kachestvo e pod Audigy 2 (ne se byrkai ot cenata.. tq e samo zaradi panela...)

    Az lichno kato si kupuvah Audigy 2-kata... izobshto ne mi i mina prez akula da se nabutvam (togava beshe cenata 2-3 pyti po-visoka) za Platinium... t.e ako tyrsish analog mevdu da rechem Radeon 9600 i Radeon 9600 Pro... mnogo se byrkash :-))))

  13. Foxman
    Guest
    #11

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    az znam 4e platinium e s van6en panel no v cenovite listi pishe:audiogy2-bilk,audiogy2-ratail i audiogy2 platinium,pitam za razlikata megdu parvite dve karti moi 4ovek nestava vapros za platinium ok,kato cena sa 85$ i 128$ no ina4e ne znam kakva e razlikata,mislq si 4e parvata e samo kartata a 2 v komplekta vliza i panel koito se slaga na mqstoto za CD no ne sam sigoren za tova pitam.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    110
    #12

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    Znachi ako pitash za razlikata mevdu "audiogy2-bilk", "audiogy2-ratail"..to otgovora e mnogo prostichyk:

    pyrvo ne e bilk..a trqbwa da e bulk.. koeto oznachava che dostavkata ot Creative do dadenata firma e v golemi kolichestva s po-golqma otsypka... obiknovenno kato otidesh da si q kupish ti davat edna "gola" platka.. i max 1 CD. Pri retail versiqta e drugo.. tam pak ti davat absolutno syshtata karta.. (nqma panel)... samo che kato ti q dadyt e po "kulturniq" nachin...s kutiika (i dai boje s vsichki CD-ta i kabelcheta vytre). Az lichno se kefq kogato mi prodavat retail versia.. no za jalost e po-skypa

  16. Foxman
    Guest
    #13

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    []izvinqvam se za greshkata i mersi za podrobnata informaciq,spored teb stryva li si da dam 30$ ot gore za retail ili ne?

    [:D]

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    111
    #14

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Znachi ako pitash za razlikata mevdu "audiogy2-bilk", "audiogy2-ratail"..to otgovora e mnogo prostichyk:

    pyrvo ne e bilk..a trqbwa da e bulk.. koeto oznachava che dostavkata ot Creative do dadenata firma e v golemi kolichestva s po-golqma otsypka... obiknovenno kato otidesh da si q kupish ti davat edna "gola" platka.. i max 1 CD. Pri retail versiqta e drugo.. tam pak ti davat absolutno syshtata karta.. (nqma panel)... samo che kato ti q dadyt e po "kulturniq" nachin...s kutiika (i dai boje s vsichki CD-ta i kabelcheta vytre). Az lichno se kefq kogato mi prodavat retail versia.. no za jalost e po-skypa



    <div align="right">оргинално мнение на perlsite</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    При Аудиджи 1 имаше и друга разлика. Изходите при ритеила бяха позлатени а при "бълк" бяха пластмасови. Само това...



    пък може и да бъркам. Казва ли ти някой.



    Живи здрави.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #15

    Hercules Game Theater XP 5.1 Sound Card ili Audiog

    Добре де хубаво си коментирате тука но защо само един от коментарите е на кирилица. Все пак това се води основно правило във форума!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Philips Immersive Sound Home theater HTS3540 HDMI 1080p и БГ субс?
    От AlwaysLoveYou във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 01-12-11, 18:30
  2. Sound Card
    От DENITO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 11-09-07, 10:15
  3. SOUND CARD TEST
    От DENITO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 21-12-06, 13:49
  4. DVD Home Theater Sound System PANASONIC SA-HT 335
    От Jane във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 13-07-06, 12:40
  5. DAC and ADC and S/N - in Sound Card?
    От ISB във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 12-08-02, 13:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе