Резултати от 1 до 13 от общо 13

Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. val
    val е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    1
    #1

    Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

    Imam Celeron na 450 Mhz (oberclocknat 300A) i iskam da si vzema nova video karta osnovno za divx i DVD . Kolebaia se mejdu Radeon VE i Ge Force . Triabva da ima i dobar TV_OUT.

    Moje li ATI Radeon VE da razpane kartinata na celiq ekran na TV pri shiroko ekranni filmi ? Blagodaria predvaritelno .




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #2

    Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

    Единодушно ти казвам: за ДивХ и ДВД - АТИ, ненадмината е в качеството на изображението и има един от най-добрите ТВ аут-ове. Не знач обаче, дали може да разпъне картината на цял екран при широкоекранни филми. Това е т.нар. ефект на летер бокс - две черни полета отгоре и отдолу.



    BROUGHT TO U BY MSAN

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    158
    #3

    Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

    Ако ще вземаш RadeonVE, гледай да е оригинала, че ATI вече продават чипове на всякви измикяри. Питай Dreamer какъв сакат Radeon си има... Ама той поне си има и GF3...




  5. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #4

    Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

    Може, що да не може. Но по-важното е плейъра да може. Например в Windows Media недей разпъва, ама с BS Player - няма проблеми. Там има 3 настройки - Оригинал, 4:3, 16:9 и си го слагаш както си искаш. Обаче е много тъпо широкоекранен 16 (или 21) към 9 филм да го пуснеш в режим 4:3 - става на цял ектан, но глявите на хората са по метър и нещо...



    __________________

    A Steve Morse Fan!!!

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #5

    Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

    Radeon VE ! Da no nasitina gledai da e originalen s DDR pamet che inache shte ti se stori pulen bokluk ! Poslushai msan i Walker !






  7. Sem
    Sem е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    39
    #6

    Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

    След като се карах и ми върнаха ментето, отидох в Computer2000 и си купих оригинала Radeon VE. Той е с доста софтуер и е на отлична цена, но ще трябва да си платите ДДС, разбира се.

    Предупреждавам, че в някои отношения (с ТV проблеми няма!), например при гледане на сложни Flash филмчета или при някои avi, кодирани с INDEO 5, се държи по-лошо от ATI Rage Pro (98 g.) ЯВно е въпрос на драйвери... Качеството на картината върху първия монитор обаче е превъзходно. Вторият е очевидно по-замазан (при 1152 резолюция).




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #7

    Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Ако ще вземаш RadeonVE, гледай да е оригинала, че ATI вече продават чипове на всякви измикяри. Питай Dreamer какъв сакат Radeon си има... Ама той поне си има и GF3...

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Оказа се, че радеона ми (RADEON VE, 64bit SDR, 64MB) на PowerMagic е дефектен и затова ми пратиха нова бройка но за моя радост DDR Пак 64bit. Мога да кажа, че сега 2D-то е просто отлично, а и се вижда че дезайна на платката е по-различен и има повече налепени неща. Драйверите от сайта на Ати не я познават, но може да се инсталира като R100, а може би и като RADEON 7000 (не съм пробвал).

    64bit SDR: 1000 3dmarks2001

    64bit DDR: 2000 3dmarks2001



    това на Athlon 1.4GHz На същия GF3 дава 6500 )))))))))))))))))



    - Dreamer

    www.SavageNews.com Bulgaria [Coming Soon]

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #8

    Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

    OFFTOPIC



    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    [това на Athlon 1.4GHz На същия GF3 дава 6500 )))))))))))))))))

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>





    Ha, na tva mu vikam preobraziavane. Dreamer, dokolkoto si spomniam ti be6e varl fen na Kyro, i belejit ANTI-nVIDIA-anec. Do kolkoto si spomniam ti be6e 4oveka, koito napisa edna dosta glupovata statia po adres na nVIDIA(na koiato az dadoh mnogo iasen, kategori4en i obosnovan otgovor ... mersi, mersi).



    Ta da si doidem na vaprosa. Kakto vijdam izraziava6 iavno udovolstvie ot spodelianeto na rezultata, koito ti e razrabotil tozi GF3, 4iito 4ip e bil razraboten ot kompaniata, koiato ti NENAVIJDA6E*





    Kakvo te nakara da si promenih mnenieto? 6-cifrena suma, ili moje bi zdavia razum, koito ti kazva koi videokarti struvat?

    * - v slu4aia dumata e slaba



    <center></center>

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #9

    Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

    Факт е, че в моята машина имам PowerMagic KYRO II 64MB, а Inno3D GeForce3 е в тази на брат ми макар и двете карти да са мои. Прави си изводите



    - Dreamer

    www.SavageNews.com Bulgaria [Coming Soon]

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #10

    Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

    I kolko to4ki izkarva na 3D MARK?



    E eto i izvodi:



    1-Strada6 ot riadka bolest

    2-Korumpiran si

    3-Danoto ti ne poddarja GF3

    4-Fen si na skapanoto 2D

    5-Igrae6 UT na 640x480

    6-Ne6to si se obarkal s kartite

    7-Ima6 pristrastiavane na psihi4na osnova

    8-Brat ti te bie, i za tva si mu dal kartata





    i t.n.



    <center></center>

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #11

    Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

    3D Mark може реално да се ползва само за сравнение на карти от един и същ производител. Това големите деца го знаят, а малките не.



    1- Вярно е, но ти си нямаш идея каква е тя.

    2- Имам 3 GeForce-а ... тъй че имам почва за сравнение.

    3- Дъното ми е BX Сичко си бачка като пушка.

    4- Фен съм я, макар 2D-то видимо на KYRO II не се отличава от това на GeForce. При Video2000 GeForce има превес.

    5- UT въобще не играя, а когато го пусна GeForce не може да пусне нищо над 1280x960. КYRO няма проблем.

    6- Напротив, това не ти е MSI.

    7- Колкото аз имам такова, толкова ти нямаш.

    8- Хаха, интелигентните хора не вярват в насилието. Явно ти вярваш.



    Топика е на друга тема, тъй че е редно по нея да се говори. А ако искаш да пишеш простотии направи си нова тема. Ако друг потребител има въпроси към мен относно Radeon VE да заповяда.



    - Dreamer

    www.SavageNews.com Bulgaria [Coming Soon]

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #12

    Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

    OFFTOPIC



    Mi az kato gledam tia temata se e iz4erpila. Zatva rekoh da vkaram niakoi laf.



    A otnosno N 8 - Iznenadan sam



    Ako nekoi ima vaprosi kam Dreamer (otnosno kakvoto i da e) da zapoviada.



    <center></center>

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    12
    #13

    Divx s Radeon VE i Celeron na 450Mhz.

    zdraweite,onzi den kupih radeon ve 64 mb ddr ot akt bg s tv out,no ne sym siguren dali sym wzel mente .Kartata e uj na power majik i sys originalni draiveri i softuer po neq wsichko si e normalno na pryw pogled no ne sym siguren.Pritesnqva me fakta che na qake benchmark izkarwa samo 38,5 fr pri 1024 na 768 i wsichki opcii na maksimum,oswen towa originalnite draiweri na ati ne q razpoznawat engina i e r 100.kak moga da prowerq dali ne e mente,kato se ima predwid che ne moga da q izkaram zastoto pcto mi e w garanciq




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам компютър c Pentium-II/450MHz
    От Ozy във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 20-03-08, 08:46
  2. Може ли да се сложи DivX на DVD без DivX
    От hriss_d80 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 19-03-07, 22:37
  3. Продавам Radeon X800GTO и Radeon 9800
    От Progressor във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 22-10-06, 00:46
  4. A-DATA 450Mhz
    От John във форум Овърклок
    Отговори: 6
    Последно: 24-04-04, 00:25
  5. Turn Your RADEON 9500 into RADEON 9700 in No Time!
    От buggy във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 16
    Последно: 21-01-03, 03:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе