Резултати от 1 до 10 от общо 10

Съвет за миялна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    4
    #1

    Съвет за миялна

    Привет на всички. Отново започвам една често обсъждана тема - мuялните. Искам да попитам за мнението Ви - двоyмя се между съдомиялните на Gorenje GV 63320 и Conegliano LW 12. Ако някои ги ползва нека си каже мнението. Тази на Gorenje е енергиен клас А и пише че е много безшумна, има добри характеристики; докато тази на Conegliano е* c много оскъдна информация - ен. клас В, 7 програми, за шума нищо не пише. A пък и разликата в цената не е никак малка - c около 300 лв Conegliano е по-евтина.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    3
    #2

    Съвет за миялна

    Аз също моля за съвет, спрял съм се на Candy CDI 1012, но все още се колебая. Мисля си също и за Мидеа за вграждане, даже вчера щяхме да я купим, но консултантът в Техномаркет ни разубеди - имала проблем с уплатненията.
    Благодаря предварително.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    61
    #3

    Re: Съвет за миялна

    Марка Conegliano е някаква измислена БГ. Няма такава италианска марка извъобще.
    Каква е цената на Gorenje? Гледам в нет-а цена от 896.99 лв. без ДДС ? Безумие!

    Миналата седмица се сдобихме с немска оригинална Bosch SRV 46A63, ААА клас, за 985 лв. от Денси центъра. Определено е по-добре от Gorenje, според мен! За тези пари пък особено.

    Едит: объркала съм името на Конелиано-то.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: Съвет за миялна

    от миналата зима имам MIDEA, 12 комплекта, и съм доволен. нямало е протичане (от лоши уплътнения), мие чудесно, има (ха сега де...) 7 или 8 програми (от hardcore до миене на плодове), шумна е силно да се каже, просто се чува, но така или иначе е в кухнята и се пуска през нощта. в този ред на мисли - има програмируем таймер

    не я рекламирам, просто си я взех от метро на промоция, ако не се лъжа <400 лева беше, барабар с шейкър (който също работи безотказно . енергиен и воден клас В, но пък докато се напълни спестява толкова миенета, че разликата от 2-3 литра на миене спрямо клас А прави цялото шашкане по "А" направо смешно

  6. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #5

    Re: Съвет за миялна

    таз медея за вграждане ли е ?

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #6

    Re: Съвет за миялна

    @pale4ka
    Gorenje-то е по-добрия избор според мен!

    @gsm13
    Това, че Conegliano продават и китайски боклуци - ютии, сешоари и т.н., под марката, под която продават уредите си за вграждане, с които започнаха, въобще не означава, че последните не са произведени в Италия - можеш да ги разгледаш в Метро например

    @WilliamDark
    Няма принципна разлика между Мидеите за вграждане и обикновените - в механиката или уплътненията!
    Иначе Мидеите са малко шумни, но пък плащаш половин цена спрямо АЕГ... `Номерът` е най-вече в препарата

  8.  
     
  9. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #7

    Re: Съвет за миялна

    а може ли да ми кажете кой ги продава..(медея)

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #8

    Re: Съвет за миялна

    Мидея се внасят от Магнум-Д! Фирмения им магазин е на ъгъла на Гоце Делчев и Петко Тодоров - до обрания клон на Биохим! Можеш да ги намериш и във всякакви Техно...

    Онзи ден видях едно Конеляно за вграждане, което май вече си беше китайско - дали и те се изхитриха?! ...но в началото си бяха италиански!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    61
    #9

    Re: Съвет за миялна

    Абе, тази марка Conegliano няма нищо общо с италиански производител, освен с името на един град и футболен клуб в Италия!!! Ако ми намери някой сайт на италианския производител - евала!

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #10

    Re: Съвет за миялна

    Произвеждаха се във фабриките на Merloni в началото. Преди 2 години, когато търсехме уреди зе вграждане - все още бяха Made In Italy, но пък изборът падна на Gorenje...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Миялна Zanussi ZW414
    От plamenhar във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 05-08-14, 20:08
  2. миялна Bosch SKT 20 -уплътнение
    От iceto във форум Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 20-01-12, 21:40
  3. Продавам : Миялна машина NEO DW-TS5
    От Vladotto във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-09, 19:30
  4. Препоръчайте ми миялна?
    От mooncow във форум Бяла техника
    Отговори: 7
    Последно: 16-09-08, 21:39
  5. МИЯЛНА МАШИНА
    От kaki във форум Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 28-01-07, 14:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе