Резултати от 1 до 10 от общо 10

Някой знае ли каква е тази фирма за домакински уреди EXQUISIT - има я в техномар

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #1

    Някой знае ли каква е тази фирма за домакински уреди EXQUISIT - има я в техномар

    Някой знае ли каква е тази фирма за домакински уреди EXQUISIT - има я в техномаркет

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    268
    #2

    Re: Някой знае ли каква е тази фирма за домакински уреди EXQUISIT - има я в техн

    Ми, чичо казва: швабска, тук.

    Ама нищо чудно да е made in china

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #3

    Re: Някой знае ли каква е тази фирма за домакински уреди EXQUISIT - има я в техн

    Има доста `швабски` фирми, които не произвеждат нищо или почти нищо

    Exquisit според мен е съвсем като `българските` Elite или Conegliano

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #4

    Re: Някой знае ли каква е тази фирма за домакински уреди EXQUISIT - има я в техномар

    Цитат Първоначално публикувано от echo
    Има доста `швабски` фирми, които не произвеждат нищо или почти нищо

    Exquisit според мен е съвсем като `българските` Elite или Conegliano
    С единствената поправка - холандци са. Това им е търговската марка, иначе са Domest Import-Export b.v.

  6. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #5

    Re: Някой знае ли каква е тази фирма за домакински уреди EXQUISIT - има я в техномар

    А някой да има вече лични мнения за марката? Че се заглеждам тука по една тяхна съдомиялна... Въобще за съдомиялна за 4човешко домакинство, колко комплекта показва практиката че трябва да е, друго нещо което трябва да гледам има ли?

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Re: Някой знае ли каква е тази фирма за домакински уреди EXQUISIT - има я в техномар

    За съдомиялна, ако имаш място задължително вземаш голяма. Те и цените са почти еднакви.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #7

    Re: Някой знае ли каква е тази фирма за домакински уреди EXQUISIT - има я в техномар

    И аз питах точно затова

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #8

    Re: Някой знае ли каква е тази фирма за домакински уреди EXQUISIT - има я в техн

    Цитат Първоначално публикувано от Io
    А някой да има вече лични мнения за марката? Че се заглеждам тука по една тяхна съдомиялна... Въобще за съдомиялна за 4човешко домакинство, колко комплекта показва практиката че трябва да е, друго нещо което трябва да гледам има ли?
    Ако модела е този или подобния му с 12 комплекта то това е китайско дръвце, но поради простия механизъм рядко се чупи, а счупеното е поправимо или сменяемо.
    За тия пари алтернатива няма да намериш. Същите съм ги виждал с марки Мидеа и Хайер, а и Конеляно за вграждане произведено на същото място - разбирай, че части се намират (след 2та година де). Ааа - ето и Нео - все оттам
    Не е супер, но работи, макар и малко шумничко. Не прави голям компромис обаче с препаратите!

  11. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #9

    Re: Някой знае ли каква е тази фирма за домакински уреди EXQUISIT - има я в техномар

    Мерси много echo, май точно Мидеята ще бъде...да видим на племенният съвет старейшините какво ще решат Ще го имам предвид това с препаратите...Ако можеш препоръчай някой, моля.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #10

    Re: Някой знае ли каква е тази фирма за домакински уреди EXQUISIT - има я в техномар

    Цитат Първоначално публикувано от Io
    Мерси много echo, май точно Мидеята ще бъде...
    Ако не съм бил ясен - на едно и също място се правят - не мисля, че Мидеята е по-добра от другите `марки`!
    Според мен е `дръвце`, което работи според парите, които си дал. Според познати от обслужващия сервиз си е `дръвце`, като наблягат само на тази част от моето виждане...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Знае ли някой
    От ivec във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 3
    Последно: 25-09-10, 16:50
  2. каква е тази видео карта
    От nikivv във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 02-02-07, 20:56
  3. Някой ако знае
    От Tores във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-05, 15:05
  4. Някой да знае ?
    От Prometey във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 12-02-03, 22:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе