Какво ще кажете за пералните Neo
Здравейте! Трябва ми пералня без екстри с изключение на 1/2 пране и не по-малко обороти от 600 . Насочил съм се към нео , че са евтини и ми изглеждат добри. Едни роднини имат нео и са доста доволни за тази пералня от нисък клас. Насочил съм се към този модел : http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09010719 . Или ако имате наблюбения върху друг модел, споделете !
П.С Пералнята ще се ползва редовно и ще трябва да работи най- много 5 години даже и по-малко ( не ме питайте по какви причини ) Весели празници !! :Drinks:
Re: Какво ще кажете за пералните Neo
Ако, ще я ползваш ти не ти препоръчвам този избор. Лично аз досега не съм чул оплакване от марката НЕО. Всеки е супер доволен и даже се опитва и мен да накара да си купя нещо такова. Аз не бих си купил подобно нещо за мен. Гледах пак в маркета една Кьортинг за 399лв. Малко по-надеждна ми се вижда: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09023327 но все пак избора си е твой. Иначе като екстри е добра преди 4 години като си вземахме за вкъщи пералня с подобни параметри беше 625лв. От тогава вкараха и еко такса и т.н. а защо е им падат цените не мога да кажа.
Re: Какво ще кажете за пералните Neo
Цитат:
Първоначално публикувано от glarus
Ако, ще я ползваш ти не ти препоръчвам този избор. Лично аз досега не съм чул оплакване от марката НЕО. Всеки е супер доволен и даже се опитва и мен да накара да си купя нещо такова. Аз не бих си купил подобно нещо за мен. Гледах пак в маркета една Кьортинг за 399лв. Малко по-надеждна ми се вижда:
http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09023327 но все пак избора си е твой. Иначе като екстри е добра преди 4 години като си вземахме за вкъщи пералня с подобни параметри беше 625лв. От тогава вкараха и еко такса и т.н. а защо е им падат цените не мога да кажа.
Да и аз не бих си взел нео за мен . Кортинга има супер характеристики за тази цена! Супер е само да е що годе надежна. И аз не съм чул нещо лошо за неотата та затова и направих тая тема да не би да са някакви боклуци. Благодаря ти за бързия отговор!
Re: Какво ще кажете за пералните Neo
Re: Какво ще кажете за пералните Neo
Пералните НЕО са производство на Vestel Турция. По нищо не се различават от CROWN, HUNDAI ,BESS и още няколко марки на пазара. Разлика има само в дизайна на лицевия панел(по разбираеми причини). Всички изброени са от ниския ценови клас и сравнително надеждни при нормална експлоатация. Ако не робуваш на марки и модели и не си фен на многото екстри при дадена марка я купувай смело. Надявам се да съм бил полезен.
Re: Какво ще кажете за пералните Neo
Благодаря на двамата от общо 116 прочитания на темата които благоволиха да напишат някой ред... :Drinks: Пералнята е купена
Re: Какво ще кажете за пералните Neo
Купувачите искат евтини стоки и търговците им ги дават, дано не ти дефектира пералнята.
Отговор: Re: Какво ще кажете за пералните Neo
Здравейте,
Преди седмица си купих пералня Нео с ц.600 оборота. Виждам,че Вие отдавна имате такава.Доволни ли сте?
Отговор: Какво ще кажете за пералните Neo
Ми ползвам такава от 2010, от която последната 1 година и 3 месеца на ден я пускаме по два пъти. Като цяло съм доволен от пералнята, като изключим че е по-шумна.
Отговор: Какво ще кажете за пералните Neo
Перфектни са неото - имаме 3та година 2БР
Лятото и пукам гъза на едната по 3-4 пранета едно след друго и не е мръднала още
Отговор: Какво ще кажете за пералните Neo
Да дам репорт в старата тема.... НЕо- то му готвя замесник, че с 500 -те оборота на центрофугата не може да изтиска дрехите достатъчно и се налага сушилнята да върви повече време.
П.п Иначе още държи пущината.
Отговор: Какво ще кажете за пералните Neo
майтап няма!
и аз купих за бабата пералня NEO преди 5-6 години с идеята, че понеже малко ще се пере, няма значение каква е, тя пък не само още се държи, а и си пере съвсем задоволително... вярно е по-шумна, ама на кого му пука
Отговор: Какво ще кажете за пералните Neo
Моята е на 800 оборота и не виждам ефект да я сменям с друга.