Резултати от 1 до 13 от общо 13

Какво ще кажете за пералните Neo

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #1

    Какво ще кажете за пералните Neo

    Здравейте! Трябва ми пералня без екстри с изключение на 1/2 пране и не по-малко обороти от 600 . Насочил съм се към нео , че са евтини и ми изглеждат добри. Едни роднини имат нео и са доста доволни за тази пералня от нисък клас. Насочил съм се към този модел : http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09010719 . Или ако имате наблюбения върху друг модел, споделете !

    П.С Пералнята ще се ползва редовно и ще трябва да работи най- много 5 години даже и по-малко ( не ме питайте по какви причини ) Весели празници !!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re: Какво ще кажете за пералните Neo

    Ако, ще я ползваш ти не ти препоръчвам този избор. Лично аз досега не съм чул оплакване от марката НЕО. Всеки е супер доволен и даже се опитва и мен да накара да си купя нещо такова. Аз не бих си купил подобно нещо за мен. Гледах пак в маркета една Кьортинг за 399лв. Малко по-надеждна ми се вижда: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09023327 но все пак избора си е твой. Иначе като екстри е добра преди 4 години като си вземахме за вкъщи пералня с подобни параметри беше 625лв. От тогава вкараха и еко такса и т.н. а защо е им падат цените не мога да кажа.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #3

    Re: Какво ще кажете за пералните Neo

    Цитат Първоначално публикувано от glarus
    Ако, ще я ползваш ти не ти препоръчвам този избор. Лично аз досега не съм чул оплакване от марката НЕО. Всеки е супер доволен и даже се опитва и мен да накара да си купя нещо такова. Аз не бих си купил подобно нещо за мен. Гледах пак в маркета една Кьортинг за 399лв. Малко по-надеждна ми се вижда: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09023327 но все пак избора си е твой. Иначе като екстри е добра преди 4 години като си вземахме за вкъщи пералня с подобни параметри беше 625лв. От тогава вкараха и еко такса и т.н. а защо е им падат цените не мога да кажа.
    Да и аз не бих си взел нео за мен . Кортинга има супер характеристики за тази цена! Супер е само да е що годе надежна. И аз не съм чул нещо лошо за неотата та затова и направих тая тема да не би да са някакви боклуци. Благодаря ти за бързия отговор!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #4

    Re: Какво ще кажете за пералните Neo

    Чакам още мнения...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    74
    #5

    Re: Какво ще кажете за пералните Neo

    Пералните НЕО са производство на Vestel Турция. По нищо не се различават от CROWN, HUNDAI ,BESS и още няколко марки на пазара. Разлика има само в дизайна на лицевия панел(по разбираеми причини). Всички изброени са от ниския ценови клас и сравнително надеждни при нормална експлоатация. Ако не робуваш на марки и модели и не си фен на многото екстри при дадена марка я купувай смело. Надявам се да съм бил полезен.
    Този пост е редактиран от avenger; 01-09-15 в 22:33.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #6

    Re: Какво ще кажете за пералните Neo

    Благодаря на двамата от общо 116 прочитания на темата които благоволиха да напишат някой ред... Пералнята е купена

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    11
    #7

    Re: Какво ще кажете за пералните Neo

    Купувачите искат евтини стоки и търговците им ги дават, дано не ти дефектира пералнята.

  10. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    1
    #8

    Отговор: Re: Какво ще кажете за пералните Neo

    Здравейте,
    Преди седмица си купих пералня Нео с ц.600 оборота. Виждам,че Вие отдавна имате такава.Доволни ли сте?
    Този пост е редактиран от avenger; 01-09-15 в 22:34.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #9

    Отговор: Какво ще кажете за пералните Neo

    Ми ползвам такава от 2010, от която последната 1 година и 3 месеца на ден я пускаме по два пъти. Като цяло съм доволен от пералнята, като изключим че е по-шумна.
    Този пост е редактиран от avenger; 01-09-15 в 22:34.

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    5
    #10

    Отговор: Какво ще кажете за пералните Neo

    Перфектни са неото - имаме 3та година 2БР
    Лятото и пукам гъза на едната по 3-4 пранета едно след друго и не е мръднала още

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #11

    Отговор: Какво ще кажете за пералните Neo

    Да дам репорт в старата тема.... НЕо- то му готвя замесник, че с 500 -те оборота на центрофугата не може да изтиска дрехите достатъчно и се налага сушилнята да върви повече време.


    П.п Иначе още държи пущината.
    Този пост е редактиран от avenger; 01-09-15 в 22:35.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Отговор: Какво ще кажете за пералните Neo

    майтап няма!

    и аз купих за бабата пералня NEO преди 5-6 години с идеята, че понеже малко ще се пере, няма значение каква е, тя пък не само още се държи, а и си пере съвсем задоволително... вярно е по-шумна, ама на кого му пука
    Този пост е редактиран от FearMe; 13-03-15 в 09:12.

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    5
    #13

    Отговор: Какво ще кажете за пералните Neo

    Моята е на 800 оборота и не виждам ефект да я сменям с друга.
    Този пост е редактиран от avenger; 01-09-15 в 22:36.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какво ще кажете за Indesit RA 28 T
    От mobidob във форум Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 14-04-10, 23:37
  2. Какво ще кажете за BattleField1942?
    От CreatoR във форум ИГРИ
    Отговори: 11
    Последно: 12-02-03, 17:42
  3. Какво ще кажете за 800-те MHz FSB на P4 със Soltek
    От The_UFO във форум Овърклок
    Отговори: 6
    Последно: 28-06-02, 09:31
  4. Какво ще кажете за Heroes4?
    От mitsy във форум ИГРИ
    Отговори: 26
    Последно: 06-11-01, 09:41
  5. Какво ще кажете за Serious Sam?
    От mitsy във форум ИГРИ
    Отговори: 35
    Последно: 30-05-01, 17:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе