Резултати от 1 до 3 от общо 3

boiler

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    1
    #1

    boiler

    Здравейте, искам да попитам дали някой може да ми каже как мога да свържа бойлера си с контактор и два бутона,пуск и стоп. Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен,ако може и да ми начертае схемата която трябва да бъде.Благодаря

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #2

    Re: boiler

    А за какво ти е да го правиш?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    101
    #3

    Re:boiler

    Драги Ганев,
    По-добрия вариант е да свържеш силовата верига(разбирай нагревателя) на бойлера през контактор или по сериозно реле, а управлението на същото да направиш през ключа му за пускане и през защитата и терморегулатора. По този начин си запазваш за вечни времена тук последно написаните.Ако нямаш добър ел.техник като приятел да ти го направи, пиши пък аз ще се постарая да ти пратя схема за изпълнението.Ако си намериш подходящо реле, и габарита му позволява, можеш да го скриеш вътре под капака на самия бойлер. Ако ще е контактор, то следва да го изнесеш извън помещението на банята, разбира се ако и бойлера ти е там.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе