Резултати от 1 до 11 от общо 11

избор на фурна, плот и аспиратор за вграждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    40
    #1

    избор на фурна, плот и аспиратор за вграждане

    Здравейте! Предстои ми да купувам уреди за вграждане - фурна, плот и аспиратор. Моля дайте ми съвет каква марка. Предпочитанията ми са за горение, но се колебая. . . . . Бюджетът ми е около 1500 лева.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    10
    #2

    Re:избор на фурна, плот и аспиратор за вграждане

    оооооо тази тема и аз ще я следя че и на мен ми предстоят същите покупки + миялна ( но видях отделна тема там отивам сега ) , само че аз искам плота ми да е само на газ .....с две горелки ми стига

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #3

    Re:избор на фурна, плот и аспиратор за вграждане

    Може да хвърлиш и един поглед на AEG,Elektrolux.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    112
    #4

    Re:избор на фурна, плот и аспиратор за вграждане

    Аспираторът и трябва ли да е вграден в шкаф и ако да, на колко сантиметра? Иначе бих ти препоръчал фурните иплотовете на фагор, бош сименс, аспираторите на елика или фабер(всички останали марки си поръчват при тях )
    AUDIRSS: ако не търсиш някакво съвсем бюджетно решение (индезит/беко/краун...) за да нямаш ядове задължително миялната бош!
    Горене не са лоша марка особено на фона на масовите италиански боклуци дето ги вкарват сега, но имайте предвид че освен с дизайн с нищо друго не блестят.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    92
    #5

    Re:избор на фурна, плот и аспиратор за вграждане

    Ползвам аспиратор Фабер от доста години, с два мотора доста мощен и с метални миещи филтри, доволен съм, имам само една забележка малко е шумен на високите мощности. Керачминия плот е Нарди, казаха ми че това си е де факто Фабер в друга фабрика, също съм изключително доволен , естствено се пазят достатъчно. За миялна машина нямам мнение.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    112
    #6

    Re:избор на фурна, плот и аспиратор за вграждане

    Да ви светна, че единственото общо между фабер и нарди е вносителят Вярно е че има плотове с марката фабер които не се внасят в България но и те нямат нищо общо с Нарди. Далаверата е че нарди са пълни дървета и се опитват да ги пробутват покрай аспираторите и мифките които внасят и са наистина хубави, даже сега ги пуснаха под общата марка eurolux.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    5
    #7

    Re:избор на фурна, плот и аспиратор за вграждане

    Цитат Първоначално публикувано от mitiu
    Аспираторът и трябва ли да е вграден в шкаф и ако да, на колко сантиметра? Иначе бих ти препоръчал фурните иплотовете на фагор, бош сименс, аспираторите на елика или фабер(всички останали марки си поръчват при тях )
    AUDIRSS: ако не търсиш някакво съвсем бюджетно решение (индезит/беко/краун...) за да нямаш ядове задължително миялната бош!
    Горене не са лоша марка особено на фона на масовите италиански боклуци дето ги вкарват сега, но имайте предвид че освен с дизайн с нищо друго не блестят.
    ти предложи на човека най-хубавите но и доста скъпи марки

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    112
    #8

    Re:избор на фурна, плот и аспиратор за вграждане

    Фагор определено не са от най скъпите и май от предлаганото в момента на пазара най си струват парите. Специално за фурните и плотовете говоря. Що се отнася до цените мисля, че ще се впишат в бюджета. Ако някой има проблеми с цените освен това винаги може да се уреди нещо
    За хората които нямат проблем с парите вина ги я има и опцията gaggenau и Miele

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    11
    #9

    Re:избор на фурна, плот и аспиратор за вграждане

    Качеството на нискобюджетните уреди е почти изравнено . Не говорим за разните му търговски марки като NEO и тн. При тях също има доста читави ,но истината може да се знае едвам след като се отворят и погледне от кого са асемблирани . За дизаин и новаторско виждане всеки производител си е по-добър . Сензорните управления са голямо удобство ,но нетрябва да се забравя , че това е блок с бол електроника .

  12. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #10

    Re:избор на фурна, плот и аспиратор за вграждане

    аз съм с Горение фурна и плот, аспиратора е Краун, Миялната е Индезит. Може де са каже че и в този ред са като качеството. Фурната не блести според мен с дизайн, то си е еднва врата и две врътки, които се прибират. Имам опит и с една Електролукс, не ми изглежда така арна, Котлоите са сензорни и мисля, че като качество са добри, не мога да ги сравня с други, Аспиратора малко самио гюрултия вдига, но и искарва всичко навън. Миялната с хубави таблетки измива почти всичко, но не бих си взел пак индезит, все пак е и 45см което също може да е от значение, ама като я вземах те бяха няй-модерните които имаше и не за вграждане.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    112
    #11

    Re:избор на фурна, плот и аспиратор за вграждане

    Много важно нещо като си избирата фурна за вграждане- трябва лицевия панел на фурната да застъпва кантовете на страниците на шкафа за вграждане, защото в противен случай когато са на едно ниво кантовете започват да се разлепят от горещия въздух и става миш маш. Май рядко се срещат такива но все пак внимавайте. И другото е задължителният отвор за циркулация на въздуха който, ако мебелистите ви си разбират от работата, трябва да ви предвидят. Общо взето ако ще и най скъпият уред да си вземете за вграждане при неправилен монтаж ще има риск от проблеми.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 12-08-15, 03:17
  2. фурна и плот за вграждане Gorenje
    От daywalker12 във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 28-08-12, 11:30
  3. Плот, Аспиратор и Фурна Съвети
    От Anikolov във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 29-04-09, 18:57
  4. Отговори: 2
    Последно: 25-03-09, 20:19
  5. фурна и плот за вграждане
    От hran във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 06-04-06, 08:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе