Резултати от 1 до 4 от общо 4

Сушилня Elektrolux EDC 5310

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    2
    #1

    Сушилня Elektrolux EDC 5310

    Здравейте момчета. Не съм толкова на вътре с техниката и се нуждая от вашето компетентно мнение. Четох някои теми във форума, но не срещнах това което ме интересува. Та въпросът ми към спецовете е следния: У дома разполагам със Сушилня Elektrolux EDC 5310 от приблизително 3 години. Купих я втора употреба. Машинката си работеше до сега безпроблемно. Отворих я и видях че ремъкът е скъсан. След близо 20 дена ми доставиха от един сервиз в Стара Загора ремък съгласно нейната спецификация за 60 лева. Отне ми около 1 час смяната му. След като съпругата я зареди с пране за да я пробваме установихме следното. След като отворихме вратичката дрехите бяха страшно горещи(сравнено с по предни сушения), вътре пластмасата и барабана също бяха много нагорещени. В казанчето за водата имаше сравнително доста по малко вода от друг път. Та искам да ви попитам какво мислите, това нормално ли е(според мен не е). Предполагам си има някаква причина. Ако може някой да помага. Благодаря предварително.

    п.с. Преди 3 или 4 години тук в този форум ми помогнаха за една пералня АЕГ с едни зъбчатки имах проблем тогава. И наистина в този форум има доста добри спецове, които се отзовават при нужда.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    138
    #2

    Отговор: Сушилня Elektrolux EDC 5310

    Според мен вземи и я разглоби на ново и виж дали неси забравил някоя букса да вкючиш

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Сушилня Elektrolux EDC 5310

    Цитат Първоначално публикувано от fen./hitachi Виж публикацията
    Според мен вземи и я разглоби на ново и виж дали неси забравил някоя букса да вкючиш
    Благодаря ти за отзива. Възможно е защото, като завъртя програматора на деление К или J дрехите са влажни и казанчето за водата е празно. Но ако го завъртя на 60 или 90 минути тогава дрехите са изсушени и има малко количество вода във казанчето.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    138
    #4

    Отговор: Сушилня Elektrolux EDC 5310

    Провери също като се скъсал ремъка дане скъсал някой кабел

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сушилня - проблем
    От nobreak във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 03-02-14, 11:26
  2. Нокия 5310 синхронизация с РС!?
    От fire73 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 16-05-10, 17:29
  3. Продавам NOKIA 5310
    От monijbl във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 05-05-10, 13:19
  4. Модели на Elektrolux
    От zani във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 02-08-09, 20:18
  5. Българско меню за Nokia - 5310
    От tannoy във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 31-08-08, 01:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе