Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем съдомиялнa AEG Favorit 65712

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    16
    #1

    Проблем съдомиялнa AEG Favorit 65712

    Здравейте, имам следният проблем.
    Въпросната съдомиялна дава грешка i20 и не изхвърля водата след като е измила. Това се случва за пореден път. Филтъра е чист, маркуча за мръсна вода също. Всеки път когато дойде техник, почиства пресостата(сензора за налягане) и ми казва че проблема е че въпросният датчик, конструктивно е сложен на лошо място, много ниско долу и се запушва от съвсем малко количество боклуци.
    Това е въпросният датчик:
    Кит пресостат/сензор налягане за съд.машина,AEG F-56322FO

    Въпросът ми е дали някой се сбълсквал с подобен проблем и може ли този датчик да се "изведе" по на високо с допълнителен маркуч.
    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #2

    Отговор: Проблем съдомиялнa AEG Favorit 65712

    Дано да позная от първия път!
    Я ми кажи съдовете при поставяне имат ли хранителни отпадъци?
    Този техник някога нещо да спомена за камера за налягане?
    Естествено,че камерата ако е пълна с боклуци,ще ти скъса нервите от запушване!

    Писал съм в темата за миялки много пъти.
    На входа на водата задължително филтър за омекотяване,чинии и т.н задължително забърсани/без хранителни отпадъци/!!!

    Направи почистване с препарат на висока температура.Слагаш 15 минути след като започне програмата.
    Този пост е редактиран от Viking72; 04-06-18 в 18:42.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2016
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6
    #3

    Отговор: Проблем съдомиялнa AEG Favorit 65712

    Здравейте и аз имам проблем със съдомиялна AEG Favorit. Преди месец започна да спира по средата на която и програма да задам, като ми изписва грешка i20. Техниците ми казаха да я почистя с препарат на високи градуси. Направих го, но след около десет измивания отново започна да спира точно по средата и като я отворя излиза много гореща пара. Взеха я за ремонт, ужким нещо правили, сменяли по оптиката както се изразиха и ето след десетото измиване "старата песен на нов глас" Съдовете които слагам са чисти без отпадъци, като отворя филтрите и те са чисти, по маркучите няма прегъвания, няма запушване, ама грешка i 20 си стои. Опитах и 30 минутка, но и там около 27 минута започна да пищи. Чудя се как може три години да работи добре, използвам едни и същи таблетки - FINISH QUANTUM, съдовете ги слагам почти чисти и да има проблем ?

    - - - - - - - - - -
    Този пост е редактиран от jores; 09-06-18 в 16:26.

  5. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #4

    Отговор: Проблем съдомиялнa AEG Favorit 65712

    Много честа грешка.
    Първо-камера за налягане трябва да е чиста,второ -маркуча/чист/ до ниворегулатора.
    След това смяна на регулатор и последното е проблем в платката.
    Успех!

    Много измамници се навъдиха,внимавайте!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. съдомиялна AEG Favorit 54861 - грешка 20
    От dido007 във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 13-03-15, 19:54
  2. Съдомиялна AEG Favorit 52850 *- ударена от гръм
    От geniya във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 01-06-11, 22:44
  3. Съдомиялна FAVORIT 40850 - контролер
    От stefan_gb във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 21-02-09, 16:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе