Резултати от 1 до 14 от общо 14

Магазин Била (кино Изток) София

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1

    Магазин Била (кино Изток) София

    От доста време се каня да споделя положителните си впечатления от магазин Била намиращ се в бившото кино "Изток" в град София. Посещавам го вече почти 2 години. Смея да твърдя, че в по-добре зареден, подреден и чист магазин не съм пазарувал. Убеден съм, че подобно ниво на обслужване може да се постигне само от добър екип служители и управители. Винаги когато искам да купя качествени плодове и зеленчуци, знам, че ще ги намеря там. Месо, колбаси, млечни - винаги на ниво. Любимите ми банани "Бонита", моля, в Била винаги ги има! Хубави ябълки "Гренисмит" - заповядайте! Без значение дали ще е след работа или рано сутрин в почивен ден, Била е на ниво! Истинско удоволствие е да го посещавам. Въпреки сравнително ограничената си търговска площ в Била има огромно разнообразие от стоки, ако нещо се изчерпа, веднага се зарежда. Служителите... не се сещам за друг магазин, в който служител ще те придружи за да ти покаже къде се намира ванилията, в случая на 2 етаж на магазина! Просто останах изумен, значи можело и ние да се отнасяме като хора едни с други!
    Когато преди време излязоха писанията, че Била ще се продава на византийците от Карфур, честно казано се отчаях. Живея в непосредствена близост до Карфур The Mall в София. Веднага си представих как кокетната малка Била бива превърната в уродлив Карфур. Любимите ми банани "Бонита" щяха да да бъдат заместени от вечно зелените боклуци на гърчолята. Винаги прясното месо на Била щеше да се замени със съмнително тъмните мръвки на Карфур. Винаги любезните и отзивчиви служители на Била щяха да бъдат заместени от вечно не от този отдел служители на Карфур. За асортимента от стоки да не говорим! Миниатюрната Била има поне 3-4 пъти по-голямо разнообразие от даден вид стока в сравнение с празното хале на Карфур. Добре, че към момента тези слухове бяха опровергани от Била България. Дано слуховете си останат слухове и Била да си остане Била!

    БИЛА-аааа, МОЛЯ ВИ, доставете от големите кебапчета и суровият суджук на "Бони" от серията "Майстор Радко"!!! Моля ВИ!!! Страшно са арни, тъй да знаете!!!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    76
    #2

    Отговор: Магазин Била (кино Изток) София

    Голяма реклама в Била повече от 10 души несъм виждал

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #3

    Отговор: Магазин Била (кино Изток) София

    Цитат Първоначално публикувано от asko44 Виж публикацията
    Голяма реклама в Била повече от 10 души несъм виждал
    Голяма или малка "реклама", лъжа или истина... всеки е свободен да вярва в каквото пожелае. Който го посещава, знае. Колкото до 10-те човека, ти вярваш ли си? Ама честно! Недей да ми отговаряш. Отговори си сам на себе си. Ако си вярваш горещо ти препоръчвам да отидеш на офталмолог, колкото по-рано се хване миопията, толкова по-добре.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    76
    #4

    Отговор: Магазин Била (кино Изток) София

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Голяма или малка "реклама", лъжа или истина... всеки е свободен да вярва в каквото пожелае. Който го посещава, знае. Колкото до 10-те човека, ти вярваш ли си? Ама честно! Недей да ми отговаряш. Отговори си сам на себе си. Ако си вярваш горещо ти препоръчвам да отидеш на офталмолог, колкото по-рано се хване миопията, толкова по-добре.
    Няма кво да отговарям!Мисля че нему е мястото тук!Магазин Била или еди койси магазин предлага това онова

  6. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #5

    Отговор: Магазин Била (кино Изток) София

    А тия не щяха ли да си обират крушите от страната ?

    Billa и Penny напускат България

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Отговор: Магазин Била (кино Изток) София

    Ще си продадат бизнеса на някой роден търгаш и нещата ще си продължат по старо.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #7

    Отговор: Магазин Била (кино Изток) София

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Ще си продадат бизнеса на някой роден търгаш и нещата ще си продължат по старо.
    Най вероятно вече са ги продали и новия търгаш си е наел интернет тролове за реклама.

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #8

    Отговор: Магазин Била (кино Изток) София

    прясно месо на Била ( или която и да е голяма верига ) ? хубава шега ,посмях се всичко е внос и дълбоко замразявано за незнайно колко време ,водно и "окрехкотено" .. прясно месо има само в малки местни кланици и фирмени магазинчета - поне аз в такива намирам

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #9

    Отговор: Магазин Била (кино Изток) София

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    прясно месо на Била ( или която и да е голяма верига ) ? хубава шега ,посмях се всичко е внос и дълбоко замразявано за незнайно колко време ,водно и "окрехкотено" .. прясно месо има само в малки местни кланици и фирмени магазинчета - поне аз в такива намирам
    Все пак и ние обикновените трудещи се трябва да ядем. Аз за Билла лоша дума не мога да кажа. От Карфур и Кауфланд съм хвърлял стока от Билла не. Щом имаш откъде да купуваш ОК, за мен изборът е ясен. На разни селски търгаши по разните дупки луди пари не давам, нищо лично, просто им нямам доверие.


    Цитат Първоначално публикувано от Yasen6275 Виж публикацията
    Най вероятно вече са ги продали и новия търгаш си е наел интернет тролове за реклама.
    Де да беше... ама не би! Налага се да плащам на касата, но поне го правя с кеф. Харесва ми да имам право на избор и да знам, че това което купувам е качествено.

  12. Lokoto
    Guest
    #10

    Отговор: Магазин Била (кино Изток) София

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Все пак и ние обикновените трудещи се трябва да ядем. Аз за Билла лоша дума не мога да кажа. От Карфур и Кауфланд съм хвърлял стока от Билла не. Щом имаш откъде да купуваш ОК, за мен изборът е ясен. На разни селски търгаши по разните дупки луди пари не давам, нищо лично, просто им нямам доверие.
    .
    Глупости на търкалета! Ела в Билата на Дружба на бул "Обиколна" в София и ще видиш.

    Пълни лъжци - Едно е на рекламата, а второ на касата. И винаги в загуба на купувача. До сега поне 5 пъти ми се е налагало да се отказвам от "промоционална" стока. Дори и днес - запазил съм си касовия бон (с по-висока цена естествено) и ще го изпратя в Комисията за защита на потребителите заедно със снимка на рафта с "промоционалната цена". За по- голяма досоверност сложих и датата от мобилния телефон, като снимката е с дата и локация...

    А пък да не говорим за залежала стока - миналата седмица хвърлих едно синьо сирене. В бързината не го видях, а после жена ми го блъска в главата...
    Така че в Била е или по-зле от останалите вериги или е поне еднакво. Затова вече гледам и срока на годност дори и на бирата - Нямам им НИКАКВО доверие!!!

  13. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #11

    Отговор: Магазин Била (кино Изток) София

    Локото ти не разбра ли че не говорим за Била по принцип, а за точно определена с екип който ще си остане същия и след продажбата му.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #12

    Отговор: Магазин Била (кино Изток) София

    Цитат Първоначално публикувано от Lokoto Виж публикацията
    ...
    Както е писал колегата преди мен, аз изказвам задоволството си от обслужването в конкретен магазин на Била, а не от веригата като цяло. Дори и да исках, няма как да обиколя всички техни магазини, а и е абсурдно да очаквам, че навсякъде всичко ще е като в Билата в бившото кино Изток. Не съм от хората, които лесно се впечатляват, щом съм решил да ги похваля, значи имам повече от основателно доводи за това.
    Относно гледането на етикети, както казват братушките - предпазливия и господ го пази. Ако мислиш, че аз не гледам етикети, грешиш. Всеки човек трябва сам да се грижи за себе си. Няма как да очакваш някой друг да му пука за теб, затова си отваряш очите на четири.
    Колкото до скапана стока, като човек започнал да пазарува "активно" от 14 год. възраст имам повече от богат опит с "тарикатлъци", но мястото им не е тук, а в черният списък затова ще спра до тук.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #13

    Отговор: Магазин Била (кино Изток) София

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    А тия не щяха ли да си обират крушите от страната ?
    Определено няма. Не знам кой поде тази кампания с напускането, но Била официално опровергаха и заявиха, че нямат намерение да напускат България.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #14

    Отговор: Магазин Била (кино Изток) София

    Ами що да напускат? Днес се запасих с по-евтина бира

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Магазин за части в София?
    От KOMAPA във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 18-02-11, 09:58
  2. Магазин за инструмент Beta в София
    От niksan88 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 30-09-09, 00:18
  3. Отговори: 2
    Последно: 17-04-08, 00:46
  4. Магазин в София
    От ypetrov във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 11-12-05, 16:47
  5. Интернет в кв.Изток-София?
    От dfastver във форум Мрежи
    Отговори: 0
    Последно: 28-09-05, 21:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе