Резултати от 1 до 11 от общо 11

Магазин в София

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    39
    #1

    Магазин в София

    Здравейте!
    Ще трябва да пазарувам поне 2-3 GSMа К750, та питам от къде е добре да се вземат.
    Ако някой има наблюдения за магазин с добра репутация и сервиз, моля да сподели.
    Тя цената варира в малки граници, така че, не е от голямо значение.
    Въпроса с префлашване с нов софт как стои.
    Благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #2

    Re: Магазин в София

    Jeff

    СОФИЯ

    - ул. Оборище №123, тел. 02/946-15-15, GSM 0897-909-745, oborishte@jeff.bg
    - бул. Витоша №28, тел. 02/981-71-12, GSM 0897-909-744, vitosha@jeff.bg
    - бул. Христо Ботев №27, тел. 02/954-97-68, GSM 0897-909-737, botev@jeff.bg
    - бул. Христо Ботев №68, тел. 02/981-83-89, GSM 0897-909-753, botev2@jeff.bg
    - бул. Княз Дондуков №34б, тел. 02/980-65-87, GSM 0897-909-734, dondukov@jeff.bg
    - бул. Васил Левски №59, тел. 02/980-99-80, GSM 0897-909-740, levski@jeff.bg
    - бул. Ломско шосе, бл. 171, тел. 02/936-29-59, GSM 0897-909-718, nadejda@jeff.bg
    - бул. Мадрид №16, тел. 02/944-23-80, GSM 0897-909-730, madrid@jeff.bg

    Купувал съм много пъти от тях. Всичко си е 100% истинско, и сервиза е на ниво.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    39
    #3

    Re: Магазин в София

    Благодаря!
    като се прибера ще ги навестя. А с цените как са?
    Префлашване на софт правят ли?
    Четох, че на К750 се слагал софт от W800 и се държал по-добре.
    Имаш ли наблюдения. Не че съм фен на това, но все пак

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #4

    Re: Магазин в София

    Цитат Първоначално публикувано от ypetrov
    Въпроса с префлашване с нов софт как стои.
    има тема по въпроса. к750i i w800 се флаБват със стандартния кабел, който върви в комплекта. ОтиваБ на страниката на сони-рекисон и натискаБ next няколко пъти и си готов.
    МожеБ и софт от w800 да сложиБ ама далавера няма. само ти прецаква средното бутоне и го прави на мп3 Борткът. пл#с, възможноста да ползваБ телефона само като мп3 плейзр без да е вклДен телефона. едвали пътуваБ толквоа есто със самолет, е да ти е важно това...

  6. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #5

    Re: Магазин в София

    Точно ot Jeff.Преди три години мой приятел си купи Ериксон 2618.След 2 месеца телефона започва да губи обхват.Отказаха му гаранционния ремонт с мотива че бил надраскан.
    Телефона наистина бе одраскан на гърба от токата на колана на приятеля ми.
    Наистина в условията на гаранцията пишеше че при одраскване гаранцията отпада.
    На въпроса какво общо има тоя дефект с одраскването ми отговориха с вдигане на рамене.
    Това се случи в магазина им в Стара Загора близо до хотел Верея
    Изводите си ги направи сам

  7. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #6

    Re: Магазин в София

    Аз съм обеден, че винаги ще се намери някой с подобна история, което е нормално.
    Няма място където да не са правени далавери и да не е имало грубо отношение по една или друга причина към клиента.
    Съответно всяка такава случка може да се разглежда като частен случай.

    Според мен повечето магазини, които НЕ СА на гаражен принцип, са достатъчно надеждни.
    Аз съм свикнал да купувам от Jeff, защото до сега не съм имал проблеми с тях.
    Това че аз не съм имал незначи, че някой друг не е имал, както се оказва.
    В крайна сметка, телефоните са два вида независимо от кой магазин ги купуваш - Легални и нелегални (на черно).
    Легалните са качествени, нелегалните - може и да са, може и да не са.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #7

    Re: Магазин в София

    Цитат Първоначално публикувано от Zetle
    Легалните са качествени, нелегалните - може и да са, може и да не са.
    За мен е така: "И легалните, и нелегалните може и да са, може и да не са качествени". Със сигурност съм виждал 2 серии телефони, предлагани от МТел, които посмъртно не могат да се оправят, че да са работоспособни за повече от 2 месеца. Е, ако се смени всичко - да, ама не го правят... Та така колегите ми си накупиха нови телефони, щото им писна да се занимават със сервиза на МТел.
    Аз си взех Nokia5140 за 340лв от такъв, негаражен, но не и официален магазин. Чисто нов, с 1година (а не 6 месеца) гаранция, пълна комплекатация, в кутия. Лепенката от дисплея си я махнах сам. По същото време цената й в Germanos беше 549лв!!! Телефонът не ми е правил никакви проблеми, няколко пъти вече съм го изпускал - никакви грижи. Това са и единствените събития, с което мога да "диагностицирам" дали е читав. А, да, и че всичко си му работи.
    Обърнах внимание на телефона не да се праскам колко е готин, а за шанса си да си взема качествена стока от неофициален магазин.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    39
    #8

    Re: Магазин в София

    Emos, съгласен съм с теб, само не разбрах за магазина къде се намира. Няма да е реклама, ако го кажеш. или ми прати адреса на ЛС.
    За К750 цената в Глобул е 679 лв с ДДС, а в Джефф - 632 без ДДС. Не че е от значение...
    Интересува ме наистина отношението към клиента. Малко ме съмнява, че ако отида в Джефф за смяна на софта някой ще ми обърне внимание.
    След като за одраскано отпада гаранцията, какво да говорим за софт. А едно ново панелче струва десетина лева все пак.

  11. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #9

    Re: Магазин в София

    Именно затова чети внимателно условията на гаранцията.Ако нещо е написано черно на бяло и не си го видял си остава за твоя сметка.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    39
    #10

    Re: Магазин в София

    Други предложения за магазин в София за GSMи. Наближава време да се прибирам и да пазарувам.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #11

    Re: Магазин в София

    JEFF.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Магазин за части в София?
    От KOMAPA във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 18-02-11, 08:58
  2. Hi-Fi Expo София 2010 от 4 до 6 юни в Гранд Хотел София
    От shuko във форум Аудиотехника
    Отговори: 33
    Последно: 06-06-10, 21:15
  3. Магазин за инструмент Beta в София
    От niksan88 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 29-09-09, 23:18
  4. Отговори: 2
    Последно: 16-04-08, 23:46
  5. Име на магазин
    От silverfox във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 07-12-04, 14:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе