Искам да изкажа задоволството си от обслужването от този магазин за резервни части. Наложи ми се да сменя ХЕПА филтъра на прахосмукачката и реших да поръчам от тях. За моя изненада, броени минути след поръчката ми върнаха обаждане и току що филтъра ми бе доставен. Всичко това става в рамките на няма и 24 часа. Опаковката беше по всички правила на играта, плик с мехурчета, надписи чупливо и т.н. и НАЙ-ВАЖНОТО, това което съм поръчал (видял на сайта им) ТОВА получих! Знам, че звучи малоумно, но за БГ търговията с резервни части, това е за отбелязване. Определено ме спечелиха, супер коректна и бърза доставка, читав сайт, реални наличности от артикула.

Накрая ще си позволя да кажа и добри думи за куриера на ЛЕО, който ми достави филтъра. Младо момче, възпитано, с усмивка ти предава пратката... и това в комбинация с коректността на магазина, някак ме зарадва, както се казва направиха ми деня. Знам, че за мнозина това ще прозвучи наивно, но ми стана хубаво, че има и читави хора, на които може да разчиташ.