Резултати от 1 до 11 от общо 11

Богдан Мебел един коректен български производител

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    88
    #1

    Богдан Мебел един коректен български производител

    Купих си ъглов диван Богдан Мебел (мострата в магазина) дистрибутиран от мебелна къща Лазур, след около година употреба седалките станаха 'на вълнички' и когато отворих циповете открих, че дунапрена вътре не е цяло парче а няколко отделни залепени едно за друго, с времето лепилото е сдало и парчетата са се разместили.
    Отидох с фактурата в Лазур да рекламирам там ми казаха че гаранцията е 6 месеца (т.е. изтекла е) и че повече не работят с Богдан Мебел. Естествено звъннах на КЗП откъдето ме успокоиха че първото твърдение на Лазур е лъжа, а второто няма значение за мен и ме посъветваха все пак първо да се обърна към производителя директно...
    На краткия ми мейл Богдан Мебел отговориха още по кратко: Някои наши мостри на модела ХХХ бяха произведени по този начин, със следващия ни транспорт за Варна ще изпратим комплект нови дунапрени за вашия модел, които можете да получите от магазина на дистрибутора ни УУУ.
    Аз си получих дунапрените, а Богдан Мебел моето уважение.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #2

    Re:Богдан Мебел един коректен български производител

    Понеже в моя случай също става въпрос за мебели,ще си позволя да не отварям нова тема,а да пиша в тази.Поръчах си гардероб и комод от мебели Арон,като избирането стана по каталог,без да съм виждал цветовете или пък мостра.Сключихме договор за доставка,транспорт и монтаж-мебелите трябваше да пристигнат в България до 45 дена от заявката.След 2 седмици се обадиха да ми кажат,че мебелите са пристигнали.Уговорихме дата и час на идването на монтажниците.Те дойдоха 5 мин.преди уговорения час,отвориха кашоните и започнаха монтажа.Сглобяваха прецизно и бързо,внимавайки да не одраскат някъде повърхностите-за около час всичко беше готово-включително и нивелацията.Почистиха и тогава си тръгнаха.
    Явно когато може,може.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:Богдан Мебел един коректен български производител

    ще ми позволите ли да направя една вметка - добре би било да се описват ситуацци, които са различни от нормално приетото от уважаващите себе си фирми нормално отношение към клиента, още повече възникнало като задължение при изпълнението на договор за покупко-продажба

    смисълът на тази тема я виждам по-скоро като излагане на случаи на допълнително и незадължително за фирмите добро отношение към клиента. иначе темата ще стане едно изброяване на всяка семкаджийница, в която са ти отмерили 10г слънчоглед в повече

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    1
    #4

    Re:Богдан Мебел един коректен български производител

    И пак за мебелите - усетих положителните ефекти на кризата - около Коледа си накупих мебели от магазин Арт Хоум -Варна, незнам дали ще затварят или е нормална промоция, но купих страхотни неща на безценица

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re:Богдан Мебел един коректен български производител

    Една и съща фирма присъства в Черен и Бял списък

  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #6

    Re:Богдан Мебел един коректен български производител

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Една и съща фирма присъства в Черен и Бял списък
    мдам, ей тук я плуят яката
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,44218.0.html

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    88
    #7

    Re:Богдан Мебел един коректен български производител

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Една и съща фирма присъства в Черен и Бял списък
    Това е добре!
    Сега ще обясня защо: Огромен проблем на фирмите в България е че немогат да задържат качеството (както на продукцията си така и на обслужването) и веднъж постигнали едно ниво започват да 'доят' с цел максимум печалба. В една нормална икономика конкуренцията много бързо би ги поставила на мястото им, обаче в Абсурдистан тази схема не работи.
    И така с темите и от черния, и от белия списък ние помагаме на потребителя да напрви информиран избор, а с избора си потребителя регулира пазара!
    В този смисъл еднакво полезни са и положителните и отрицателните мнения. Нека има различни мнения, хората затова четат форуми, ако искаха само едната страна на медала щяха да гледат реклами.
    Живота е хубав защото е Шарен!

  10. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    1
    #8

    Re:Богдан Мебел един коректен български производител

    Бях клиент на Богдан мебел за еден диван. Стигна се дотам , че срока за направата мина и останаха само обещанията. Говорих и с шева Мишо се казва....ами лъжите станаха още по-дебели. Бях дал и аванс , но не си изпълняват обещанията. Има големи проблеми в управлението на фирмата.
    Втори път и трикрако столче не бих си поръчал в Богдан мебел
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1309779735[/time]_________________________________________________

    Бъдещите клиенти, които не са имали взаимоотношения с Богдан мебел, нека бъдат много внимателни, защото фирмата е меко казано некоректна. Собственика и Мишо Стаевски, когато ви обещава нещо е трудно да се прецени лъжите или истините са повече

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    3
    #9

    Отговор: Богдан Мебел един коректен български производител

    Съвсем на скоро ми се наложи да потърся Богдан мебел за да си закупя Ъглов диван и попаднах на сайта https://www.bogdanmebel.com от където след като им казах размерите си - по телефона ми казаха че разполагат с 5 модела налични на склад и с доставка до 2-3 дена до в къщи. Разгледах моделите и единият страшно ни хареса като практичност и цветове и веднага го поръчахме. Бяхме страшно изненадани когато на другия ден получихме дивана. Само мога да кажа Браво! за бързата реакция и добрата изработка.

    ПП.
    Та понеже четох други мнения за тегобите и за това други хора по колко време са чакали - явно най вероятно са променили политиката си ....

  12. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #10

    Отговор: Богдан Мебел един коректен български производител

    Да ви се оплача и аз: чисто нови чорапи за две години им еб*х мамата...Възмутен съм! Не купувайте от тия чорапи....

  13. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #11

    Отговор: Богдан Мебел един коректен български производител

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Да ви се оплача и аз: чисто нови чорапи за две години им еб*х мамата...Възмутен съм! Не купувайте от тия чорапи....
    Вероятно си пропуснал да се оплачеш от чорапките в първия си пост - гориш

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Богдан Мебел - ИЗМАМНИЦИ!
    От Mega във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 07-06-11, 23:17
  2. Търся един български филм.
    От mirot във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 10-02-08, 19:28
  3. Как се казваше един стар български филм?
    От Cko във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 30-09-07, 23:36
  4. Български производител на дрехи
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 06-12-04, 21:22
  5. Още един български сайт на тема компютри
    От Comexgroup във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 22
    Последно: 02-01-02, 03:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе