Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Какъв климатик да взема за 14 квадрата стая?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #16

    Re: Какъв климатик да взема за 14 квадрата стая.

    братле повярвай ми каквото каже винаги се оказва прав просто е голям майстор има повече монтирани fujitsu-general отколкото ти имаш косми по цялото тяло щом големите фирми му звънят да им обяснява някой неща и му носят повредени клими които те немогат да оправят бе кво ли се занимавам да пиша в тоя форум като е пъно с малоумници които се правят на големи разбирачи

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #17

    Re: Какъв климатик да взема за 14 квадрата стая.

    младеж не мога да те разбера първо хвалиш марката след 2 поста казваш че много се чупела щото нещо не са я "уцелили" ,последно ? и татко ти може да е монтирал 10 000 клими и пак да си няма понятие от тая техника повярвай ми .. щото да монтираш климатик не се искат апсолютно никакви по специални умения връзват се 2 тръби и 3 кабела ,това е ...

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #18

    Re: Какъв климатик да взема за 14 квадрата стая.

    Не се казва "младеж" а НЕДОНОСЧЕ, за всеки които така хвали баща си.
    @TIMBERLAKE
    що не кажеш на баща си да ме набие а ....

    И защо си мислиш че понеже баща ти много климатици монтирал, ти си голям капацитет, сигурно и малко по-умен от една бургия
    Ако пораснеш, поне като баща си и ако поумееш драсни нещо - токувиж и някой разбирач научи нещо

  5. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #19

    Re: Какъв климатик да взема за 14 квадрата стая.

    Качествените и скъпи климатици се продават по-рядко в сравнение с евтините, които заливат пазара. Затова и това твърдение че хората в България сега купували масово качествени климатици което означава по-скъпи, не е вярно.

    За да искаш да дадеш повече пари за машината климатик, трябва да си наясно какво получаваш повече от евтините такива. Колко хора разбират от климатици и отделно колко от тях могат да си позволят да дадът 3 - 4 от техните месечни заплати за да ги купят.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    43
    #20

    Re: Какъв климатик да взема за 14 квадрата стая.

    Поръчах си в НТТ-3 по препоръка на някой хора от форума модела Toshiba RAS-2217D-1200лв+180монтаж ,ще ми го монтират на 21 май. Този пътще искам вакуумиране на системата.

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #21

    Re: Какъв климатик да взема за 14 квадрата стая.

    знам взичко за тия модели понеже избирам клима и аз 22ка ,имам им документациите .. като параметри са равностойни ,най ефективна е Тошибата с КОП 5.79 на отопление ,но пък SAP-DK22 и Фуджитсуто топлоотдават 2.5 кв което е преимушество ,който и да избереш няма да сбъркаш ,всички са с КОП над 5,3 .

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #22

    Re: Какъв климатик да взема за 14 квадрата стая.

    Мирослав, категорично ти предлагам Тошибата. Фуджитсото и Дайкина са по-шумни от Саньо и Тошиба и като прибавиш по-голямата ефективност благодарение на по-класният компресор на последният, няма какво повече...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    43
    #23

    Re: Какъв климатик да взема за 14 квадрата стая.

    Поръчах си в НТТ-3 модела Toshiba RAS-2217D-1200лв+180монтаж ,ще ми го монтират на 21 май. Този път ще искам вакуумиране на системата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Климатик за помещение 25 квадрата
    От sasho1bs във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 18
    Последно: 03-09-12, 17:43
  2. Какъв HDD 1TB да взема?
    От Icety във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-02-11, 09:00
  3. Читав климатик за 24 квадрата тухла
    От root666 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 10
    Последно: 18-06-09, 00:44
  4. Какъв LCD да си взема?
    От dmitry във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-08-04, 15:47
  5. Какъв скенер да си взема?
    От MAKAPOB във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 07-02-04, 00:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе