Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 30 от общо 30
Like Tree12Одобрявам

Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #16

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    Аз ще ти предложа да видиш General ASHG-09LLCC подобрен модел е и на -15 отдава 2.2кв а и е на цена 999лв до 1049лв. Възможно е все още да го няма навсякъде защото има налични бройки от стария модел LLCB.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    28
    #17

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    Ами ние живеем в Божурище, на 8км. от София. Не съм забелязал някакви екстремни студове да е имало последните 5 години, само мъглите са кофти, но те са рядко. И както казах Панасоника на -5 си ни топлеше нон стоп и сметките бяха прилични.
    Този пост е редактиран от zeroheat; 13-12-14 в 15:34.

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #18

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    Цитат Първоначално публикувано от zeroheat Виж публикацията
    Ами ние живеем в Божурище, на 8км. оф София. Не съм забелязал някакви екстремни студове да е имало последните 5 години, само мъглите са кофти, но те са рядко. И както казах Панасоника на -5 си ни топлеше нон стоп и сметките бяха прилични.
    Като чета и стигам до извода че ти си и решил за Панасоника ама питаш ей тъй за спорта.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,128
    #19

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    мда .. друго си е да имаш машина дето по сервизно е до -5 ама топли криво ляво и надолу ..

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,809
    #20

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    Цитат Първоначално публикувано от zeroheat Виж публикацията
    Много странни отговори ми давате..
    Ako очакваш дитирамби за точно този Панасоник - едва ли ще стане. Много си прав за едно - парите са си твои и можеш да ги хвърлиш в която си искаш кофа - имаш цели 4, богат избор.

  7. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #21

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Аз ще ти предложа да видиш General ASHG-09LLCC подобрен модел е и на -15 отдава 2.2кв а и е на цена 999лв до 1049лв. Възможно е все още да го няма навсякъде защото има налични бройки от стария модел LLCB.
    LLC пък е такава неземна сопа... И най-евтиния Панасоник е по-добре от тая грешка на развитието.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    28
    #22

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    какво е "дитирамби"?

    А иначе съм отворен към всякакви предложения. Но няма да дам 1500 ++ лева за да топля едно миниатюрно стайче от 14кв. м. Просто не виждам смисъла от даването на повече от 1000 1100 лв. за климатик за тази малка стая. Много е възможно да бъркам и с радост ще се радвам някой да ме просветли.

    Като например Тони, защо си мислиш, че тези 4 са "кофи"? Съвсем нормални инверторни климатизи нисък клас са според мен. С малко екстри, но според мен и 4те идеално биха си вършили работата за тази стая. Но въпросът е кой да взема.

    Лошото е, че тук го обърнахте малко като в една друга тема, която бях пускал или бях чел не помня, дето някой обеснявааше как нямало смисал изобщо да се гледат климатиците под 2000 2500лева. Тогава сериозно се бях притеснил, че моите заделени 1000лв. за 12ка инверторен ще са хвърлени на вятъра, но не се оказа така. Напротив даже съм доволен. Вече 3та година.

    Тони ти какво би предложил вместо тези 4? Ще разгледам сериозно офертата ти и ако наистина си заслужава ще играя. Аз не робувам на марките, но веднъж остана ли доволен от нещо(марка) обикновено повтарям, потретвам и така докато не ме предадат.

    Имам двама прители които имад Фуджитсута и наистина са доста добри, почти не се чуват, топлят доста добре. Но и двата модела са много скъпи и не виждам смисал. 1000лв. разлика трудно може да се избие в рамките на живота на климатика дори и коефициентите му да са феноменални.
    Този пост е редактиран от zeroheat; 13-12-14 в 15:57.

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,128
    #23

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    щом избиването е най важно слагай една мидея за 500 лв - кво му плащаш ще се избие за 2-3г .. след което ще дефектира и ще избиваш друг
    justify одобрява това.

  11. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #24

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    Цитат Първоначално публикувано от zeroheat Виж публикацията
    А 1000лв. разлика трудно може да се избие в рамките на живота на климатика дори и коефициентите му да са феноменални.
    Зависи от цената на ел.енергията и колко натоварен е климатикът според начинът на ползване.

    За размисъл: sharp-ay-ae-xp9ghr

  12. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #25

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    Въпроса с избиването не би трябвало да седи-според мен.За да се избие климатик не би трябвало да е над 900-1000лв.Най-важното е надеждноста,комфорта и добрия дефрост,а ако трябва да избиваш 2000-2500лв тя еб..а че изтървана.

  13. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #26

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    zeroheat, ето го твоя климатик - Hitachi RAS-25FH6. Има колега от тази фирма, който е регистриран във форума и може да се свържеш с него ако желаеш.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,525
    #27

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    Има печки на пелети, за които хората броят между 2к и 3к лева. Без допълнителните екстри. Има хубави маслени радиатори по 100 - 150 лева. Има и духалки, за по има - няма 50 кинта. Климатизаторът не е отоплителен уред и не виждам никакъв смисъл да се затварят в него пари от бюджет, който е ограничен. Всяка сутрин попадам в автомобилни задръствания, причинени от водачи с ограничен бюджет, но отказващи се от по-евтиния градски транспорт. Как ли ги избиват бензина, застраховките, поддръжката, нервите... Ма за климатизатор не можело ?
    VeleV.Klima и vlado1976 харесват това.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,809
    #28

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    Цитат Първоначално публикувано от zeroheat Виж публикацията
    .
    Тони ти какво би предложил вместо тези 4? Ще разгледам сериозно офертата ти и ако наистина си заслужава ще играя. Аз не робувам на марките, но веднъж остана ли доволен от нещо(марка) обикновено повтарям, потретвам и така докато не ме предадат.
    Ако четеш това което пишем, щеше да си видял, че съм ти предложил друг модел, извън 4те. Цената му обаче се вписва в изискванията и даже е по евтин от единия от посочените.

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,128
    #29

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    има много по важни неща от цената на климатика или сухите данни за него .. аз в по малка детска стая съм сложил по скъп климатик но 1 път не е събудил детето ми с шумни дефрости пукане бучене шуртене тракане ,има нисък минимум и е много тих ,топли и при -20 .. можех да взема много по евтин щеше да се справя но така прецених и сега след 6г ( през които машината работи безупречно ) ако трябва да направя пак тоя избор пак тая машина ще взема .. какво са 300-400 лв разхвърляни за 6-8г ? мислете добре като избирате щото после да няма абе що не дадох малко повече пари ( особено ако ги имаш ако ги нямаш здраве да е )

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #30

    Отговор: Инверторен климатик около 1000лв. за стая 14кв.м.

    АЛЕКСИ само с едно не съм съгласен с теб.точно когато нямаш кинти трябва да се избира качествена машина,за да ти служи дълго,вярно и да води ВОЙНА с ЕРП-тата
    Alexi и vlado1976 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Препоръка за тв за около 1000лв
    От nikedav във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 21-04-14, 14:12
  2. Климатик за стая около 15 кв. без изолация- панелка
    От lyubo_d във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 10
    Последно: 27-10-13, 22:20
  3. И поредната тема за климатик около 1000лв.
    От iridiumsub във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 48
    Последно: 12-10-11, 12:32
  4. Ресивър и тонколони за около 1000лв?
    От snaily във форум Аудиотехника
    Отговори: 22
    Последно: 12-02-10, 21:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе