Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By Kasap
  • 1 Post By AC_From_Hell

ТЕРМОПОМПИ САМСУНГ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    17
    #1

    ТЕРМОПОМПИ САМСУНГ

    Здравейте. Моля да ме извините, ако мястото на темата не е тук. Нов съм тук и като цяло във форуми не съм писал.

    Въпросът ми е има ли някой от тук, който да има такава термопомпа или колеги, които са монтирали.

    Аз имам вече три монтирани такива и съм събрал мнения от клиентите, но искам да събера повече, за да знам дали може да се разчита на тези термопомпи или да не се занимавам.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Отговор: ТЕРМОПОМПИ САМСУНГ

    Има двама юнаци от една варненска фирмичка, ма отдавна не са се мяркали из форума. Те май доста монтират...
    AC_From_Hell одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    17
    #3

    Отговор: ТЕРМОПОМПИ САМСУНГ

    Преди зимата сложихме една термопомпа моноблок на Самсунг във Владая и човека ни каза, че за месец Февруари му е дошла най-високата сметка за ток - 180 лева. Това при положение, че има отделно електрически бойлер, две деца. Къщата е съставена от голяма кухня, отделно хол, три малки спални и баня. На последен етаж е под покрива. Или аз си въобразявам, или тия от Самсунг може и да са направили най-накрая нещо читаво. Лошото е, че ще съм сигурен дали машината става чак след няколко години. Затова искам мнения на колеги или собственици на такива.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    14
    #4

    Отговор: ТЕРМОПОМПИ САМСУНГ

    От няколко години монтираме термопомпи на Самсунг само заради цената им. Засега нямаме проблеми, но с времето ще си покаже. Добре че имаме доста добър сервиз.

  6. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #5

    Отговор: ТЕРМОПОМПИ САМСУНГ

    Отдавна сме в трицифрено число монтирани машини - досега имаме сменени една управляваща платка изгоряла от токов удар и една инверторна от постоянно ниско напрежение на обекта. В общи линии не мисля, че има недоволен клиент с машина на Самсунг.

    По отношение на големите машини въздух-вода - имаме доста чилъри и VRF системи с хидромодули, минали сме няколко мегавата и също нямат грешка.
    necata2 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG ИЛИ Самсунг ???
    От ramz3s във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 13-05-17, 12:20
  2. Самсунг Галакси S3 НЕО
    От mi4kov във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-10-14, 09:07
  3. термопомпи въздух-вода
    От climamarket във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 0
    Последно: 24-11-13, 20:49
  4. самсунг
    От d_v_j във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 02-12-10, 11:58
  5. Пак за Самсунг X 680 :(
    От lorryaz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 01-03-07, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе