Резултати от 1 до 2 от общо 2

Помощ при покупка на нов климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    52
    #1

    Помощ при покупка на нов климатик

    Здравейте на всички пишещи по темата. Имам един лек банален въпрос - струва ли си да г купя PANASONIC CS-Z35XKEW/CU-Z35XKE за отопление на стая около 23 квадрата. Досега се отоплявах с един Panasonic 12DKE, купен преди 17 години, който още работи, но остаря вече доста, харчи не много екологично. Не ме интересува писаното тук за шумни клапи или компресор, това за мен не приоритет. И досегашния е шумен отвън, подухва хладно от време на време и т.н. Дефроста също не е болка. Искам да знам дали ще топли до -15 - 20 градуса. Цената ме устройва и затова питам за него. И ми е по лесно с монтажа на същата марка, заради размера на външното тяло. Стойките са ми вградени в изолацията и не искам да разбивам. При монтажа са ми оставили много малко място отгоре, което също ме ограничава. С две думи, това съм се ориентирал засега. Ако имате идеи кой друг може да го замени при същите параметри на външното тяло ще съм благодарен. С две думи Височина 542 мм разстояние на стойката 570 мм. Цената също е от значение, не съм милионер и мога да си позволя до 2800 - 3000 с монтажа. Благодаря.






  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #2

    Отговор: Помощ при покупка на нов климатик

    Не е нужно да пускате повтарящи се постове.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Покупка на първи климатик?
    От alek200 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 28-06-17, 17:27
  2. Помощ при покупка на 42'LCD TV
    От DejaVu във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 15-03-15, 17:20
  3. Помощ при покупка на 42'LCD TV
    От DejaVu във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 07-03-15, 02:17
  4. Покупка на стар климатик LG
    От taralion във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 2
    Последно: 20-07-07, 23:11
  5. Помощ за покупка на PC.
    От DerekMTN във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 18-01-07, 10:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе