сиамски близнациhttps://scontent.fsof11-1.fna.fbcdn....Gg&oe=6A36A10B
Преглед за печат
сиамски близнациhttps://scontent.fsof11-1.fna.fbcdn....Gg&oe=6A36A10B
https://forum.setcombg.com/attachmen...id=43675&stc=1
Това е от миналата година в София.
Цялата новина е тук:
Пари няма? Монтират домашни климатици по 10 000 лв. в кабините на ватманите
Ако засмукването не беше вързано на твърда връзка, а засмукваше свободно на място на коляното човека е можело да си сложи сушилка за дрехи. По този начин особено лятото получава един уред с две функции (климатик и сушилня), ама няма кой да ги мисли тези работи :confused:
https://i.ibb.co/SDLNPzjf/kanalka.jpg
https://forum.setcombg.com/attachmen...id=43676&stc=1
Някой хора мислят извън стандартните рамки :D
Не вярвайте повече, нито на снимки, нито на видеа...
Ако говориш за моята снимка тя си е напълно реална. Знам къде е монтирано и от кой.
По принцип говоря. Доста почнаха да го използват за забавление по социалните мрежи, като по-забавното е че много хора дори не се усещат.
Даже ако си платиш, съвсем не можеш ги позна.
https://forum.setcombg.com/attachmen...id=43694&stc=1
Пуснах картинката с дамата в червено в няколко различни сайта за разползнаване на AI изображения. Нито един от сайтовете не я разпознава като генерирана с ИИ :undecided:
От recraft.ai я изтеглих