Резултати от 1 до 8 от общо 8

Съвет за зеге einhell bavaria bps 750 l

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    75
    #1

    Съвет за зеге einhell bavaria bps 750 l

    Здравейте
    Видях в Метро промоция на въпросното зеге - два броя за 76,79лв. Искам да попитам тези които са запознати , дали е добър модела и заслужава ли си за тази цена
    Благодаря предварително.

    Прободен трион - Зеге 100mm 750W (лазер) Einhell

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #2

    Отговор: Съвет за зеге einhell bavaria bps 750 l

    Модела не става за нищо, по-добре не си го вземай, но ако го ползваш 5 пъти в годината за грубо рязане, става.Ако ще го ползваш за по-точно рязане, забрави го.

  4. Member Аватара на diaflin6
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    194
    #3

    Отговор: Съвет за зеге einhell bavaria bps 750 l

    Аз имам подобен Айнхел и за домашни дейности (5 пъти в годината) - става.Във всеки случай зегето не е прецизен инструмент и колкото по-дебели плоскости режеш, токова по-голямо е изкривяването.
    Не виждам конкретния модел с какви ножчета работи , а те са 2 вида U и T . Ако този модел работи само с У тип ножчета , по-добре се ориентирай към друг модел/марка. У типа ножчета се хващат към зегето с едни шестограни и смяната е досадна.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    75
    #4

    Отговор: Съвет за зеге einhell bavaria bps 750 l

    Ще го използвам за домашни цели , и затова бюджета е 40 лв , и въпроса ми е дали може да се вземе по добро нещо от това за 40 лв или това да взимам?

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #5

    Отговор: Съвет за зеге einhell bavaria bps 750 l

    Аз имам подобно(марка Einhel) купено от Метро в комплект с още 4 инструмента за 104лв с ДДС.
    Не е професионален инструмент, но става за домашно рязане на дърво и метал.Не трябва да го пренапрягаш, защото може да изгори.

    Имат един проблем -има една метална пластина отпред която посредством два болта(пет или шестограми) държи металния нож който реже.Та тази "метална пластина" е направена от някакъв много крехък метал, който не е желязо или стомана-прилича на чугун, но е изключително нискокачестевена и се троши лесно.Моята така се строши. Може да се направи нова при стругар и преполагам няма да струва повече от 5 лева, хайде нека да е 8 лева.Та ако не беше тази пластина за домашно ползване щеше да става.


    За тази цена НЕ БИХ си купил такъв.Виж ако е за 15-20 лева си струва, защото когато се строши пластината все някой стругар/фрезист ще ти ня направи от желязо, ще е по-дебела и няма да има такива проблеми.

    Иначе за тази цена НИКОГА .

    От същият комплект има и пробивна машина на която от натоварването досега 5-6 пъти и горя кабела от машината до контакта, защото се загрява, а вътре се състои от много на брой тънки жички които се прекъсват.

    Винтоверта съм го ползвал от дъжд на вятръ, но е слаба работа и батерията му е такава, шлайфа съм го позлвал не малко и все още се държи, макар че се е разхлопал, а има и една полираща машина на която се слага шкурка-нея никога не съм я позлвал.Все пак свършиха доста домашна работа в 2 апартамента.

    Тази марка са китайски еднодневки.
    Този пост е редактиран от justify; 20-02-13 в 15:42.

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #6

    Отговор: Съвет за зеге einhell bavaria bps 750 l

    Цитат Първоначално публикувано от ambakalov Виж публикацията
    Ще го използвам за домашни цели , и затова бюджета е 40 лв , и въпроса ми е дали може да се вземе по добро нещо от това за 40 лв или това да взимам?
    За 40 лева няма по-добро, а по принцип за 40 лева няма нищо добро от този тип инструменти.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #7

    Отговор: Съвет за зеге einhell bavaria bps 750 l

    Ама чакайте бре.Линка в първия пост е за 69 лева и стотинки, пише че 2 броя са 76 лева, но това най-вероятно е без ДДС , тоест цената ще отиде на 100лв или ако има някой с който да си разделят парите и зегетата по 50 лв на човек.

    Ха сега де???

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    75
    #8

    Отговор: Съвет за зеге einhell bavaria bps 750 l

    Линка на модела просто го намерих в нета за да покажа кой е модела , а цената в метро си е 76,79лв за два броя. Има я офертата в брошурата на метро за тази промоция

    http://proxy.metro-group.com/METRO-Bulgaria/Kupi1-vzemi1-bezplatno/#/spreadview/4/
    това е брошурата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за ЛЕД ТВ 47
    От Иван Ненчев във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 29-03-14, 00:00
  2. Съвет за ДВР
    От get във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 02-09-13, 16:37
  3. Фибър за помпа-хидрофор "Einhell" HV 30
    От taralion във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 6
    Последно: 18-03-09, 08:14
  4. Съвет за Ram
    От powerpc във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 13-05-07, 12:26
  5. Съвет за CPU.
    От fori във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 14-11-03, 14:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе