Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с вградено казанче Grohe

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    32
    #1

    Проблем с вградено казанче Grohe

    Здравейте!

    Имам проблем с вградените конструкции на Grohe в двете мокри помещения. Проблемът е следният: контрукциите са монтирани, ВиК е прекарано, плочките са налепени и висящите тоалетни са закачени.
    Проблемът се състои в това, че винаги поради някаква причина тънка струйка вода тече в тоалетната. Не се забелязва много и едва след като подсуша с тоалетна хартия виждам че се напоява. Майсторите, с които работя уж казаха че не би трябвало да тече и регулираха поплавъка като сега има по-малко вода в самото казанче. Също така днес забелязах, че от едната се чува някакво капане. Извън толетната чиния не тече нищо. Моля някой, който има понятите каква може да е причината да отговори! Би ми било полезно и да имам контакти на човек в София който разбира от вградените казанчета на grohe. Благодаря!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #2

    Отговор: Проблем с вградено казанче Grohe

    Грое имат пет години пълна гаранция. Ако пазиш документ за покупката, звъниш на сервиза им. Ще ти изпратят техник да провери на място.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    74
    #3

    Отговор: Проблем с вградено казанче Grohe

    Или некадърен монтаж. По-вероятно второто за жалост.

  5. dss
    dss е офлайн
    Junior Member Аватара на dss
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Варна
    Мнения
    98
    #4

    Отговор: Проблем с вградено казанче Grohe

    Здравейте, имам структура за вграждане Grohe Rapid SL. При натискане на бутона за 6 л, водата от казанчето се източва, но не затваря механизма и продължава да тече в клекалото. Необходимо е да го натисна още веднъж, а по някога няколко пъти или да го пусна по рязко за да затвори клапата и спре изтичането на вода към клекалото. Това се случва 3-4 пъти в месеца. Също така често ми прави впечатление, че натискането на малкият бутон за 3 л. вода пуска по дълго време и повече вода в клекалото от колкото големия за 6 л. На какво според Вас се дължат тези проблеми?
    Този пост е редактиран от dss; 09-05-19 в 11:04.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с бутоните , казанче в стената
    От blood_of_king във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 4
    Последно: 20-04-19, 10:00
  2. Какво тоалетно казанче?
    От GolemSmeh във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 0
    Последно: 23-03-16, 19:34
  3. Тоалетно казанче?
    От enermax във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 6
    Последно: 05-11-08, 18:04
  4. Ток от тоалетното казанче!
    От roumen68 във форум Коментирай новина
    Отговори: 19
    Последно: 02-04-07, 10:29
  5. Проблем с вградено аудио AC'97 на MB QDI Platin
    От MoPcKu във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 18-08-04, 18:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе