Резултати от 1 до 13 от общо 13

Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #1

    Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

    Здравейте!
    Решил съм да си закупя винтоверт за домашно ползване, но не такъв, който ще ме остави след 1 година.
    Тъй като изпуснах промоцията в АЛДИ на work zone (винтоверт с 2 батерии за 139лв), сега умувам струва ли си да си взема споменатия в заглавието винтоверт. Същият е с 2 батерии и 3г.гаранция,изглежда и седи в ръката много добре. Бих приел и други предложения в ценовия диапазон до 250лв.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от avenger; 16-09-16 в 00:21.

  2.  
     
  3. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #2

    Отговор: Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

    Този пост е редактиран от avenger; 17-09-16 в 17:31.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #3

    Отговор: Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

    За вкъщи имам най-евтината пунта мара винтоверт за 26лв. с една батерия, някяква греен...или нещо подобно. Взех го за едни шкафчета, свърши си работата. Сега го ползвам за два винта през няколко месеца. Вярно батерията хич я няма, но когато ще го ползвам го зареждам предварително за час два и пак върши работа. Хубаво си се насочил към винтоверт с полимерна батерия, но ако ще го ползваш два пъти в годината.....

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #4

    Отговор: Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

    В Лидл от време на време пускат за към 70лв с литиево йонна батерия - имам такъв от 2 год. и е перфектен за домашно ползване.

  6. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #5

    Отговор: Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

    Лидълския не е никак лош

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #6

    Отговор: Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

    Благодаря на отзовалите се, но току що се прибирам от пазар и се обзаведох с въпросния винтоверт. Регистрирах го и вече е с 12 месеца гаранция на батериите и 36 месеца на останалото от комплекта. Батериите се зареждат за 30 мин., произведен е в Германия. Надявам се да нямам проблеми.Поне на вид изглежда изработен много добре. В Алди и Лидъл няма в момента винтоверти, а аз като си реша, че ще купувам нещо и не мога да търпя.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #7

    Отговор: Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

    Супер е. Дай нещо снимково и от изпробването.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #8

    Отговор: Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Супер е. Дай нещо снимково и от изпробването.
    Тя стана и една снимка на куфарчето... но в движение толкова. След като го пробвам по време на течащия ремонт ще споделя впечатления, мои и на хора които работят редовно с такъв вид техника, защото аз съм абсолютен любител.
    @bagerista9, благодаря за предложенията, сигурен съм, че са добри винтоверти, но ми се искаше нещо компактно (без такава висяща батерия отдолу) и надеждно. Дал си все доказани марки и се надявам да не съм збъркал с "worx-proffesional" . Изчетох каквото намерих в "нета" и положителните мнения са доста (главно в UK).
    Както казах вече, ще споделя впечатление, след като натрупам опит с машинката за да бъде полезна темата, ако някой се интересува.
    Този пост е редактиран от С.Мезинов; 17-09-16 в 21:56.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #9

    Отговор: Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

    Както бях казал, мнение по въпроса с винтовертчето.
    Представя се отлично, батериите вече 1 година са отлични, зареждат се за 30 мин. и върти яко. След изминалата година не съжалявам за покупката, наистина се представя добре. Както казах съм аматьор и си го ползвам в ремонта вкъщи.

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    2
    #10

    Отговор: Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

    Колеги, за да не отварям нова тема, да питам тук: някой купувал ли е Worx от офертите в "продавалниците"? Хвърлил съм око на едно винтовертче, приятел от Англия ми препоръча като сравнително евтина и добра марка за акумулаторен инструмент. Та потърсих как са цените тук и има доста добри оферти. Та въпросът ми е: Надеждни ли са продавачите и има ли някой опит с така закупен инструмент?

    И към колегата @С.Мезинов: налагало ли се е да ползваш гаранцията, защото ясно, че регистрацията на машинката ще мине, щом е закупена в Германия, но какво става, ако(дано не се налага) стане фал и трябва да се ползва гаранция/наложи се ремонт?

    Ще се радвам на повече мнения, благодаря предварително!

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #11

    Отговор: Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от Кирил Петров Виж публикацията
    Колеги, за да не отварям нова тема, да питам тук: някой купувал ли е Worx от офертите в "продавалниците"? Хвърлил съм око на едно винтовертче, приятел от Англия ми препоръча като сравнително евтина и добра марка за акумулаторен инструмент. Та потърсих как са цените тук и има доста добри оферти. Та въпросът ми е: Надеждни ли са продавачите и има ли някой опит с така закупен инструмент?

    И към колегата @С.Мезинов: налагало ли се е да ползваш гаранцията, защото ясно, че регистрацията на машинката ще мине, щом е закупена в Германия, но какво става, ако(дано не се налага) стане фал и трябва да се ползва гаранция/наложи се ремонт?

    Ще се радвам на повече мнения, благодаря предварително!
    Малко късно, но сега видях.
    Не се е налагало да използвам гаранционен сервиз. Машинката ми служи все още перфектно. Виждам, че в практис се продават вече инструменти от марката, така че в България трябва да има оторизиран сервиз. Съответно, няма причина гаранцията да не важи и за България. Дори и да стане проблем, както при други уреди внесени от вън, след кратка кореспонденция с онлайн съпорта на съответната компания и нашенските вносители/оторизирани сервизи стават много дружелюбни и започват да признават гаранцията.
    Нямам богат опит с такъв вид техника, но както съм писал и по-рано, машинката изглежда да е много качествена. Шурето ми се занимава от 10г. с производство на мебели и каза, че и на него му харесва. В крайна сметка, най-добрият фактор за оценка на тази техника, след първоначалните впечатления, е времето. Дано да изкара още дълго.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    2
    #12

    Отговор: Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от С.Мезинов Виж публикацията
    Малко късно, но сега видях.
    Не се е налагало да използвам гаранционен сервиз. Машинката ми служи все още перфектно. Виждам, че в практис се продават вече инструменти от марката, така че в България трябва да има оторизиран сервиз. Съответно, няма причина гаранцията да не важи и за България. Дори и да стане проблем, както при други уреди внесени от вън, след кратка кореспонденция с онлайн съпорта на съответната компания и нашенските вносители/оторизирани сервизи стават много дружелюбни и започват да признават гаранцията.
    Нямам богат опит с такъв вид техника, но както съм писал и по-рано, машинката изглежда да е много качествена. Шурето ми се занимава от 10г. с производство на мебели и каза, че и на него му харесва. В крайна сметка, най-добрият фактор за оценка на тази техника, след първоначалните впечатления, е времето. Дано да изкара още дълго.
    Благодаря за отговора! Жената обаче ме изпревари, имахме юбилей и тя взела, та купила от практис машинката. Та да се похваля. Ще я ползвам известно време и ще споделя повече впечатления, че нямам опит с марката.


    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #13

    Отговор: Worx professional w127 винтоверт, струва ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от Кирил Петров Виж публикацията
    Благодаря за отговора! Жената обаче ме изпревари, имахме юбилей и тя взела, та купила от практис машинката. Та да се похваля. Ще я ползвам известно време и ще споделя повече впечатления, че нямам опит с марката.


    Честито! Да ви служи дълго и безпроблемно!
    Аз експлоатирам моята тези дни доста сериозно и мога да кажа, че се справя много добре. Указва се доста удобна за целодневна работа и батерията се представя добре.

    Вие сте взели по-голямата. От мястото, където взимах моята, имаше такава, но зелена (професионал серията) и беше доста яка иии цената към 750 лв. с 2 батерии и бързо зарядно с разряд.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Повреда във винтоверт Sparky
    От AquilaHeliaca във форум Домашен майстор
    Отговори: 5
    Последно: 18-05-19, 20:29
  2. Винтоверт Raider PRO RDP-CDL01
    От HePoH във форум Домашен майстор
    Отговори: 5
    Последно: 31-10-14, 17:03
  3. Винтоверт Макита
    От Панда Ком във форум Друга битова техника
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-14, 17:35
  4. Купувам винтоверт
    От get във форум Купува
    Отговори: 10
    Последно: 07-12-11, 02:54
  5. Винтоверт, моля за съвет
    От ops5 във форум Домашен майстор
    Отговори: 4
    Последно: 25-01-11, 01:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе