Резултати от 1 до 2 от общо 2

Как трябва да се нареди гранитогрес?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    52
    #1

    Как трябва да се нареди гранитогрес?

    Здравейте! Имам два конкретни въпроса във връзка с ремонт на жилище. Ще бъда признателен, ако някой сподели свой виждане по тях.
    1. Голяма стая с много неправилни ъгли, входна врата и две врати на тераси, както и лек ъгъл към кухненската част. Купих си гранитогрес 30/60 см.Въпросът ми как да бъде подреден, по-дългата му част по дължината на стаята или обратното и колко да бъдат застъпени две плочки?/Прилагам снимки/.
    2. Външна изолация бяла която с времето в единия си край е почерняла. Това почерняваме как може да бъде отстранено? /Прилагам снимка/.
    Благодаря!
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от ROBERT; 10-07-22 в 18:39.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,535
    #2

    Отговор: Как трябва да се нареди гранитогрес?

    Това е гранитогрес, все тая как ще го редиш и дали ще го 'застъпваш'. Прецени си чисто естетически как ще стои по-добре, така от снимките нищо не се разбира, принципно се дава скица.
    Относно мазилката, това почерняване трябва да си има причина, принципно се мие с вода, ако не стане си има препарати https://baumit.bg/produkti/mazilki-b...baumit-reclean

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ***** нареди: Минаваме на Linux !
    От KonanVarvarina във форум Linux
    Отговори: 6
    Последно: 03-01-11, 15:56
  2. Ако на някой му трябва?
    От zmiori във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-08, 20:29
  3. Трябва ми виртуален CD-ROM!!!
    От Djniki във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 07-08-04, 12:35
  4. Трябва ли...
    От IBANEZ_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 12-09-03, 12:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе