Резултати от 1 до 5 от общо 5

Смяна на интериорни врати.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на Legal76
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    148
    #1

    Смяна на интериорни врати.

    Здравейте, не намирам по-подходящо място за темата и за това я пускам тук.

    Мислим да освежим леко жилището. В това число, да сменя 3 интериорни врати в апартамента.

    Търся съвет, как да подходя, защото от това, което ми предлага търговеца, не ми се струва нормално.

    Той иска да вземе размерите при свалени стари врати и след това, в срок от 35 работни дни, да достави и монтира новите.

    За мен, това означава да остана близо 2 месеца без врати в апартамента, което е абсурдно.

    Такава ли е практиката? Не може ли да се вземат размерите, когато старите врати са си на мястото?

    Ако няма възможност за това, има ли някакви временни заместители на вратите (завеси или нещо подобно)?

    Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    48
    #2

    Отговор: Смяна на интериорни врати.

    Може да се махнат само первазите и да се вземат размерите, без демонтиране на вратите... Аман от такива търговци.

    Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk

  4. Junior Member Аватара на Legal76
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    148
    #3

    Отговор: Смяна на интериорни врати.

    Далеч съм от това, да разбирам от дейността им, но, наистина ми звучи пълна безмислица да ме оставят без врати толкова време.
    Пиша тук, защото зная, че ще получа правилен съвет, какво да настоявам да направят, за да не оставям без врати толкова време.

    Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #4

    Отговор: Смяна на интериорни врати.

    Не знам какъв е този търговец и за какви врати става дума, но принципно при вратите има някакви стандарти и всичко е на склад.
    Вече ако искаш някакви врати, които се изработват по поръчка, срокът е разтегливо понятие.
    Иначе, подходът на човека е правилен, без да се открие светлата част на свода, няма как да ти направи каквото и да е, тъй като ако сбърка нещо, после той ще е виновен.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #5

    Отговор: Смяна на интериорни врати.

    Смени търговеца!
    Ако искаш входна врата и нея ли требва да демонтираш, за да вземат размерите?
    Те ли ще ти пазят апартамента в срока на изработката и монтажа? Или ще сложат временно оградна мрежа и бодлива тел?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Врати за апартамент
    От AntonSh във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 22-12-20, 23:53
  2. Интериорни врати
    От Aleksandars във форум Домашен майстор
    Отговори: 4
    Последно: 01-12-20, 17:26
  3. Отговори: 0
    Последно: 03-05-17, 08:21
  4. ТРябват ми интериорни врати!!!!
    От testow във форум Домашен майстор
    Отговори: 2
    Последно: 14-04-15, 17:05
  5. Отговори: 0
    Последно: 12-08-09, 16:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе