Резултати от 1 до 8 от общо 8

Проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    21
    #1

    Проблем

    Имам безжичен телефон Panasonic KX-TC2000http://www.blagoy.netfirms.com/catalogpcl.htm. Но нещо взе все по-често да свети индикатора за презареждане на батерията. За един ден и се изчерпва. Затова реших да купя нова но незная от къде, търсих в интернет но не открих. Разбрах че работи с батерия модел(Panasonic Р-Р301 - 3.6V / 300mAh ). Ако някой може да помогне. Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #2

    Re: Проблем

    С гадаенето съм зле. Не мога да позная от кой град си.
    За Варна имам идея откъде.

    ul.Стара Планина . "Вами" - имат на GP батерии и зарядни. През 1997 или 8 г си взех батерии GP 1200 mAh NiMH за една дърта Моторола С 170 -GSM т гръцко. С тия батерии се родих - по 7-8 дни без зареждане, като се има в предвид колко рехава беше мрежата и като зацикли GSM да търси мрежа изсмуква батериите. По късно съмвземал за касови апарати и пак караха много, вземал и за фото също. Имах 1 радиотелефон Панасоник набор 95 и около 1999 г му сменях батерията пак оттам, но се скапа слушалката от изпускане .През август си взех батерии 1,5Ah з касов апарат.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    21
    #3

    Re: Проблем

    Сподели. От София съм

  5. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #4

    Re: Проблем

    От Конрад (на Прага да речем). Вземи си старото пакетче батерии, за да си сигурен за размер и тип на куплунга. Ако случайно е различен куплунга, режеш кабелчето и запояваш.

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Re: Проблем

    Има ги в технополис - но гледай да не са китайските. Има и някакви български които също са пълен боклук. Смених вече 4 от тези които ти казвам, накрая си взех една такава на UniROSS - и се родих - издържа 3-4 седмици без презареждане. Не говоря кой знае колк по стационарния но пак си е много в сравнение с предишните батерии които караха максимум седмица (като нови).

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    21
    #6

    Re: Проблем

    Мерси много за отговорите. UniROSS от Технополис ли ги взе или от друг магазин. Защото както ти казваш има и смотани батерии, ако е възможно да взема такива щом вършат работа.

  8.  
     
  9. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #7

    Re: Проблем

    Вносителите на Униросс за България за Вали компютърс. От тях можеш да си вземеш всичко, имат магазини до Сточна гара и до Семинарията в Лозенец. www.vali.bg

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #8

    Re: Проблем

    Да, аз ги взех от технополис. Цената беше м/у 4 и 5 лева, не помня точно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе