Резултати от 1 до 5 от общо 5

Бауматик?......

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #1

    Бауматик?......

    ....От скоро тук в магазините в Словакия се появи нова техника.Едната марка е "Филко" а другата "Бауматик"/Нека не се бърка с Баукнехт!/..Що за марки са това и основно питам за Бауматик!?......Къде се правят,някой има ли мнение на основата на личен опит?Иначе,гледам на дизайн са ги докарали,ама какво ли е качеството и надеждността?......

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    176
    #2

    Re:Бауматик?......


  4. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #3

    Re:Бауматик?......

    ..Благодаря,това го видях,но единственото ,което ми направи впечатление е цените!....Пералня ,която в БГ се продава за 1499 лв/BWM1409W/,тука ,в по бедна Словакия е 570 евро!!!!.....Но аз исках да разбера друго,къде се прави тази техника и надеждна ли е?....А свинщините и издевателствата на българските пишман търговци са ми ясни!...Те срама нямат!Без значение дали са големи вериги или измислени представителства,като това на Миле примерно,дето се е настанило на жълтите павета в София!.......И още един въпрос.Баукнехт марката на Електролукс за немския пазар ли беше?...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #4

    Re:Бауматик?......

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka
    .....И още един въпрос.Баукнехт марката на Електролукс за немския пазар ли беше?...
    Най-горния сегмент на Уърлпуул

  6. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #5

    Re:Бауматик?......

    ..Благодаря Владо,информацията съвпада,а Баукнехт само в немско ли ги майсторят или навсякъде, където Уърпул са собственици на заводи/Полша,Словакия и т.н../?...А и нещо за тези със сходното име Бауматик?.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе