Резултати от 1 до 4 от общо 4

Ваничка за крака /хидромасажор/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #1

    Ваничка за крака /хидромасажор/

    Наумил съм си да си взема такава ваничка и затова ако някой е ползвал,моля да сподели препоръки и мнения.Гледах из сайтовете на техно веригите,където цената варира от 35 до 119 лв за Бош,ама толкова пари едва ли ще дам.Освен това има 1 функция,която не ми е много ясна-"магнитно поле"-за какво се използва и изобщо върши ли работа?
    Вани за крака и масажори :: Technomarket Bulgaria
    Мерси на всички отзовали се!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #2

    Отговор: Ваничка за крака /хидромасажор/

    Здрасти, лично, нещо не ме кефи този уред. Същата работа върши и обикновен леген с топла вода, както и предоставя същото неудобство - някой трябва да стане да изхвърли водата и този някой, най-често е собственикът на киснатите крака, даже има опасност жена ти да те накара да й пълниш ваничката и да й я изпразваш, когато ще я ползва тя, под предлог, че е много тежка. Тъпото е, че тъкмо си си напарил краката и трябва да ставаш да изливаш водата, щото някой иначе може да цопне вътре.
    Това с магнитното поле и нещо си там инфрачервено, са някакви нови неща, но ми се струват кьорфишек - няма как в 35 лв да има балончета, вибрации, че и тези хай-тек екстри.

    Ако си изпитал голям кеф от този уред, явно знаеш какво искаш, но ако не си го изпробвал, може би няма да е зле да знаеш какво е усещането, за да не прибавиш още една вещ на скад в мазата като мен. Ако беше от Варна, веднага бих ти направил един подарък.

    Тези ванички най-вече ги ползват в козметичните студиа, предполагам заради това, че с леген би било грозно, а и там мацката, дето ти прави педикюра/стърже петите пълни и празни ваната...

  4. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #3

    Отговор: Ваничка за крака /хидромасажор/

    Пради години бях купувал, беше 50-60 $.Приятно е ако си стоял на крак цял ден, докато пийнеш
    едно и си отпочиналИзнервя ме, че няма нагревателче за водата и трябва да се налива топла.
    Иначе си има разни екстрички, но все пак личен избор.NEO VM-290 VIBRO MASSAGER това го видях
    сега от линка, днес ще ида да го видя дали може да се ползва за врата и ще пиша.
    Този пост е редактиран от PSL; 13-04-13 в 02:01.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    4
    #4

    Отговор: Ваничка за крака /хидромасажор/

    Аз съм хвърлила око на тази Medisana Ecomed Foot Spa - Масажор за крака - MediShop
    Ако някой има някакво впечатление, моля да сподели, защото съвсем скоро мисля да си я купя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 04-02-14, 11:05
  2. Възможно ли е да се удължат крака на стойка на климатик?
    От vancata във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 7
    Последно: 13-08-13, 17:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе