Резултати от 1 до 6 от общо 6

Климатик Airwell

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    59
    #1

    Климатик Airwell

    Здравейте, вчера ми сложиха климатика и се оказа че не работи на охлаждане. Тръгва да работи и след 2-3-4 минути нещо във вътрешното тяло казва цък и вън климатика спира и започва да духа хладно(вътре не спира). След около 4-5 мин се включва пак и пак работи за 2 -3-4 мин и спира. Ядосах се и му отворих капаците на вътрешното тяло и единственото което открих че температурния датчик който е на външното тяло в свързан с кабел към вътрешното тяло с 2,5 квадрата а на схемата го дават да е с 0,5 квадрата. Другото което се сетих е да не би заради времето нещо понеже сега е около 22 градуса на вън а аз се мъча на 16 -17 градуса но пък в стаята е долу горе същата като на вън.Четох за тези датчици и смятам да ги сменя .... ей така профилактично но не знам има ли значение какви трябва да са понеже информацията за този климатик е оскъдна. Другото което не казах е че климатика не е от тези които се слагат до тавана а от тези които са на 10 - 15 см от пода ако има някакво значение. Ще съм ви благодарен да ме насочите към проблема.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #2

    Отговор: Климатик Airwell

    Не е ли в гаранция,защо го отваряш ?!

  4. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #3

    Отговор: Климатик Airwell

    К`ъв е тоя климатик-конвенционален, инвертор-модел нещо!

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    599
    #4

    Отговор: Климатик Airwell

    Подов Airwell ? Колега защо не извикаш специалист защото като гледам какво си написал ......

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    59
    #5

    Отговор: Климатик Airwell

    1 Не е в гаранция климатика а втора ръка..... преди да бъде свален работеше идеално но е седял 2-3 месеца разкачен
    2 инвертор е модела е gc rc scroll .... за това scrol не съм сигурен че почти не се чете
    3 Ами мисля че може да е нещо дребно щото до последно си работеше и познавам този климатик .... може нещо при монтажа да е станало.
    4 ето това е климатика


    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #6

    Отговор: Климатик Airwell

    Вдигни капака на външното тяло и направи една снимка! Никой нищо не разбра от първия пост!

    Изпратено от моят MI 4LTE с помощта на Tapatalk

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Смяна на климатик (нов климатик-стари тръби)
    От ADAX във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 3
    Последно: 25-02-19, 19:58
  2. Airwell gc sgk 30 rcf компресора не тръгва на отопление.
    От ААТ във форум Други марки климатици
    Отговори: 1
    Последно: 03-11-16, 21:48
  3. Климатици Airwell
    От zvqara във форум Други марки климатици
    Отговори: 0
    Последно: 27-01-12, 15:03
  4. Климатици Airwell
    От sylvie6713 във форум Други марки климатици
    Отговори: 2
    Последно: 29-09-10, 20:39
  5. Отговори: 1
    Последно: 13-07-10, 18:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе